- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Kubek emaliowany do sublimacji 300 ml LUCAS
Kubek emaliowany do sublimacji 300 ml LUCAS
Dostępne kolory
22,76 PLN netto
Kalkulator
Kubek retro, wykonany z emalii, o pojemności 300 ml, można go myć w zmywarce. Kubek nadaje się do sublimacji.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8370406 (biały) | 2 144 szt. | 18 562 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm | poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
|
SU2 (sublimacja) Maks. ilość kolorów: Full color |
16,5 x 5 cm | poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | piątek, 3 kwietnia 2026 |
T4 (tampodruk)
Prawy bok
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
T4 (tampodruk)
Lewy bok
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
SU2 (sublimacja)
Nadruk dookoła
16,5 cm
5 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Nadruk tylko na białych podłożach
Zalecane mycie ręczne
Wyraziste i nasycone kolory
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Prawy bok
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: piątek, 3 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Lewy bok
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: piątek, 3 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (06) biały |
| Materiał | metal |
| Pojemność | 300 ml |
| Rozmiar produktu | 8 x ⌀ 8,8 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,167 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323920000 |
| EAN | 4064571036369 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 36 szt. |
| Duże opakowanie | 36 szt. |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 46,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 29,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 29,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 6,000 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
Kubek retro to idealny wybór dla miłośników klasycznego designu i prostoty. Dzięki solidnej konstrukcji i możliwości mycia w zmywarce, jest wyjątkowo praktyczny w codziennym użytkowaniu. Jego nieduże wymiary sprawiają, że jest poręczny i wygodny w użyciu.
Emaliowany kubek nadaje się doskonale do sublimacji, umożliwiając naniesienie zarówno prostego logo firmy, jak i bardziej skomplikowanych projektów graficznych, co czyni go idealnym nośnikiem reklamy. Estetyczny wygląd i praktyczność sprawiają, że jest to najczęstszy wybór klientów poszukujących funkcjonalnego gadżetu do codziennego użytkowania.Cechy produktu: Pojemność kubka to 300 ml.Kubek emaliowany.Wymiary kubka to wysokość 8 cm i średnica 8,5 cm
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 322 szt. | 2 291 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 15 253 szt. | 16 597 szt. | 51 500 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 729 szt. | 41 626 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 864 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 315 szt. | 56 113 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 22,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 144 szt. | 18 562 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 9,30 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 967 szt. | 16 040 szt. | 46 000 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 12 448 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 557 szt. | 1 893 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 17 182 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 540 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 535 szt. | 18 793 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 471 szt. | 449 szt. | 7 000 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 230 szt. | 1 996 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 070 szt. | 978 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 068 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 5 034 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 906 szt. | 5 000 szt. |