- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Szklanka z pokrywką i słomką 650 ml BENEDYKT
Szklanka z pokrywką i słomką 650 ml BENEDYKT
Dostępne kolory
20,13 PLN netto
Kalkulator
Szklanka zamykana przy pomocy bambusowej pokrywki, ze słomką ze stali nierdzewnej. Pojemność 650 ml. Idealna do serwowania lemoniady lub bubble tea.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8384266 (przeźroczysty) | 505 szt. | 4 493 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 1 cm | piątek, 3 kwietnia 2026 |
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
8 x 8 cm | środa, 8 kwietnia 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Wieczko
4 cm
1 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: piątek, 3 kwietnia 2026
C1(A) kalkomania
Przód
8 cm
8 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: środa, 8 kwietnia 2026
C1(A) kalkomania
Tył
8 cm
8 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: środa, 8 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (66) przeźroczysty |
| Materiał | bambus, stal nierdzewna, szkło |
| Pojemność | 650 ml |
| Rozmiar produktu | ø 8,3 x 18,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,542 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013990090 |
| EAN | 4064571039063 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie | 25 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 600 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 47,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 47,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 25,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 13,550 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 210 |
Szklanka o pojemności 650 ml to idealny wybór dla miłośników napojów podawanych w stylowy sposób. Dzięki dużej pojemności i przejrzysym ściankom, nadaje się idealnie do prezentowania i serwowania napojów takich jak lemoniada, czy bubble tea. Dodatkowo szklanka, zamykana za pomocą eleganckiej bambusowej pokrywki, skutecznie chroni zawartość przed insektami, zapewniając jednocześnie estetyczny wygląd.
Dopełnieniem całości jest słomka ze stali nierdzewnej, która jest zarówno trwała, jak i ekologiczna. Szklanka jest dobra do ciepłych i zimnych płynów, co czyni ją idealną do podawania napojów, takich jak orzeźwiający sok, mrożona herbata czy woda z miętą. Naturalne akcenty bambusa nadają jej wyjątkowego charakteru, dzięki czemu sprawdzi się jako oryginalny prezent codziennego użytku lub praktyczny gadżet letni.Cechy ogólne:Materiały: bambus, szkło sodowo-wapniowe, stal nierdzewna, silikonSłomka: ø1,2cmGórna krawędź szklanki: ø1,25 cm
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 322 szt. | 2 291 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 15 253 szt. | 16 597 szt. | 51 500 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 729 szt. | 41 626 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 864 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 315 szt. | 56 113 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 22,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 144 szt. | 18 562 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 9,30 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 967 szt. | 16 040 szt. | 46 000 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 12 448 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 557 szt. | 1 893 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 17 182 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 540 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 535 szt. | 18 793 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 471 szt. | 449 szt. | 7 000 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 232 szt. | 1 996 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 070 szt. | 978 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 068 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 5 034 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 906 szt. | 5 000 szt. |