- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Termosy
- Termos próżniowy 1000 ml RANGES Schwarzwolf
Termos próżniowy 1000 ml RANGES Schwarzwolf
Dostępne kolory
Termos o podwójnych ściankach ze stali nierdzewnej, o pojemności 1000 ml utrzymuje ciepło napoju do 15 godzin (pomiar wykonywany w temperaturze pokojowej).
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| F4900400AJ303 (czarny) | 0 szt. | 272 szt. |
1 512 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
23 x 15 cm | wtorek, 7 kwietnia 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 3 cm | poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
23 cm
15 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
3 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | Schwarzwolf |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Pojemność | 1000 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,4 x 30 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,517 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 96170000 |
| EAN | 8595611009891 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | opakowanie Schwarzwolf |
| Małe opakowanie | 1 szt. |
| Duże opakowanie | 24 szt. |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 33 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 12.40 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 38 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 56 |
Termos RANGES Schwarzwolf o pojemności 1000 ml to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność, trwałość oraz efektywność w utrzymywaniu optymalnej temperatury napojów. Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej, termos zapewnia wyjątkową izolację termiczną, co pozwala utrzymać ciepło napoju do 15 godzin, a jednocześnie skutecznie zapobiega przegrzewaniu się zewnętrznych powierzchni. Dzięki temu, napój w środku pozostaje gorący przez cały dzień, bez ryzyka poparzenia przy kontakcie z termosm.Termos o pojemności 1000 ml jest wystarczająco duży, by zaspokoić potrzeby osób, które podczas pracy, wędrówek czy podróży pragną mieć pod ręką ciepły napój przez długie godziny.
Produkt wyróżnia się solidnym wykonaniem z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która nie tylko jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale również nie wchodzi w reakcję z napojami, zachowując ich smak i właściwości.Dodatkowo, termos RANGES Schwarzwolf jest zgodny z normą FOOD-SAFE, co oznacza, że materiały, z których został wykonany, są całkowicie bezpieczne w kontakcie z żywnością i napojami. To produkt, który zapewnia użytkownikowi pewność, że nie wpłynie on negatywnie na zdrowie ani smak napoju.Design termosu jest elegancki, a jego funkcjonalność została zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania - wygodne otwarcie, szczelne zamknięcie, łatwe czyszczenie. Niezależnie od tego, czy zabierasz go do biura, na piknik, w góry, czy podczas codziennych dojazdów do pracy termos będzie niezawodnym partnerem w przechowywaniu ciepłych napojów przez długi czas.
Podobne produkty
Cena katalogowa 41,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 236 szt. | 864 szt. | 5 000 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 79,01 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 550 szt. | 2 303 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 6 048 szt. | 18 477 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 269 szt. | 1 211 szt. | 2 000 szt. |
Cena katalogowa 49,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 008 szt. | 31 szt. | 3 000 szt. |
Cena katalogowa 33,31 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 532 szt. | 1 797 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 61,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 327 szt. | 1 561 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 32,17 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 229 szt. | 863 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 140,53 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 87 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 4 092 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 2 333 szt. | 0 szt. |
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 272 szt. | 1 512 szt. |
Film