- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Termosy
- Termos 500 ml ERIKA
Termos 500 ml ERIKA
Dostępne kolory
28,99 PLN netto
Kalkulator
Termos wykonany ze stali szlachetnej w matowej obudowie, izolacja próżniowa, pojemność 500 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6542003 (czarny) | 2 550 szt. | 4 680 szt. |
0 szt. |
| 6542004 (niebieski) | 3 017 szt. | 5 091 szt. |
0 szt. |
| 6542005 (czerwony) | 1 049 szt. | 3 001 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
5 x 5 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
19 x 15 cm Nadruk dookoła |
wtorek, 19 maja 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
8 x 10 cm Grawer dookoła |
poniedziałek, 18 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
5 cm
5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
5 cm
5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
19 cm
15 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
8 cm
10 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (04) niebieski |
| Materiał | metal, stal nierdzewna |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 7 x 24 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,363 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 9617000000 |
| EAN | 4064571017900 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 20 szt. |
| Duże opakowanie | 20 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 720 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm | 7.5 |
| Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm | 7.5 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 38,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 31,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 28,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 7,250 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 190 |
Termos o pojemności 500 ml wyposażony jest w próżniowe ścianki, które zapewniają doskonałą izolację termiczną, utrzymując ciepło do 24 godzin i zimno do 36 godzin (liczone w temperaturze pokojowej). Dzięki temu, niezależnie od tego, czy potrzebujesz gorącego napoju w zimowy dzień, czy zimnego orzeźwienia latem, ten termos będzie Twoim niezawodnym towarzyszem. Matowa powierzchnia z lakierowaną powłoką nadaje termosowi eleganckiego i nowoczesnego wyglądu, a dodatkowy kubek w zestawie jest wygodny w chwytaniu i użytkowaniu.
Dodatkowo silikonowa uszczelka gwarantuje szczelność, dzięki czemu możesz być pewien, że napój nie wycieknie podczas przenoszenia. Termos ten nada się więc zarówno na piesze wycieczki, piknik i inne outdoorowe aktywności, jak również jako dodatkowy zapas ulubionej kawy lub herbaty w szkole i w pracy. Wybierz termos z praktycznym kubkiem w zestawie i ciesz się napojami w idealnej temperaturze przez cały dzień!
Podobne produkty
Cena katalogowa 41,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 786 szt. | 2 835 szt. | 5 000 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 79,01 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 370 szt. | 2 276 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 910 szt. | 18 411 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 049 szt. | 3 001 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 49,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 982 szt. | 5 szt. | 3 000 szt. |
Cena katalogowa 33,31 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 430 szt. | 1 793 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 61,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 274 szt. | 1 561 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 32,17 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 229 szt. | 863 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 140,53 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 87 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 3 091 szt. | 0 szt. |
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 90 szt. | 1 512 szt. |
Film
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 2 312 szt. | 0 szt. |