- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Inne
- Kieliszek plastikowy 450 ml CHIARA
Kieliszek plastikowy 450 ml CHIARA
Dostępne kolory
20,13 PLN netto
Kalkulator
Duży kieliszek z plastiku (PS), wielorazowego użytku, nie zawiera BPA. Pojemność 450 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8146103 (czarny) | 0 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| 8146106 (biały) | 1 561 szt. | 7 661 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
25 x 5 cm | środa, 8 kwietnia 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3 x 3 cm | środa, 8 kwietnia 2026 |
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
25 cm
5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: środa, 8 kwietnia 2026
T4 (tampodruk)
Przód
3 cm
3 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: środa, 8 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (06) biały |
| Materiał | plastik |
| Pojemność | 450 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,5 x 22 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,178 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 3924900090 |
| EAN | 4064571020931 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 800 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 49,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 50,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 48,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 8,900 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 100 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Kieliszek plastikowy o pojemności 450 ml to doskonały wybór na każdą imprezę i spotkanie towarzyskie. Wykonany z wysokiej jakości plastiku (PS), charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, a jego prosty design pasuje do wielu okazji.Jest wielorazowego użytku, co czyni go zarówno ekologicznym, jak i praktycznym rozwiązaniem.
Dodatkowo, kieliszek nie zawiera BPA, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Idealny do serwowania napojów na różnego rodzaju wydarzenia.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 20,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 561 szt. | 7 661 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 69,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 518 szt. | 1 874 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 68,45 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 419 szt. | 2 974 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 39,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 918 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 24,52 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 255 szt. | 377 szt. | 2 500 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 185 szt. | 3 026 szt. | 3 000 szt. |