- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Inne
- Kieliszek plastikowy 460 ml DOROTA
Kieliszek plastikowy 460 ml DOROTA
Dostępne kolory
39,46 PLN netto
Kalkulator
Duży, plastikowy kieliszek z błyszczącą powierzchnią, wielorazowego użytku. Pojemność 460 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8247911 (różowy) | 312 szt. | 829 szt. |
0 szt. |
| 8247998 (złoty) | 747 szt. | 1 921 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
3 x 15 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4,5 cm
4,5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4,5 cm
4,5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (11) różowy |
| Materiał | plastik |
| Pojemność | 460 ml |
| Rozmiar produktu | 8,5 x 22 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,23 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 3924900090 |
| EAN | 4064571028708 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 800 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 49,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 50,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 48,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 9,050 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 100 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Kieliszek plastikowy o pojemności 460 ml to doskonały wybór na każdą imprezę i spotkanie towarzyskie. Wykonany z wysokiej jakości plastiku (PS), charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, która nadaje mu elegancki wygląd. Jego konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia, a prosty design sprawia, że pasuje do wielu okazji.Jest wielorazowego użytku, co czyni go ekologicznym oraz praktycznym rozwiązaniem.
Dodatkowo, kieliszek nie zawiera BPA, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Idealny do serwowania napojów na różnego rodzaju wydarzenia.
Podobne produkty
Cena katalogowa 20,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 919 szt. | 3 136 szt. | 8 000 szt. |
Cena katalogowa 69,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 518 szt. | 1 860 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 68,45 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 419 szt. | 2 944 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 39,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 829 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 24,52 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 152 szt. | 154 szt. | 2 500 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 108 szt. | 3 024 szt. | 3 000 szt. |