- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Akcesoria barowe
- Wiaderko na lód 6000 ml i otwieracz do butelek JULITTA
Wiaderko na lód 6000 ml i otwieracz do butelek JULITTA
Dostępne kolory
26,28 PLN netto
Kalkulator
Metalowe, ocynkowane wiaderko o pojemności 6000 ml z dołączonym otwieraczem do butelek wykonanym z aluminium. Świetnie sprawdzi się na grillu.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8386507 (szary) | 673 szt. | 3 293 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L2 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
3 x 0,6 cm Otwieracz |
czwartek, 21 maja 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
6 x 6 cm Wiaderko |
czwartek, 21 maja 2026 |
L2 (grawer laserowy)
Otwieracz
3 cm
0,6 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Wiaderko
6 cm
6 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (07) szary |
| Materiał | aluminium, metal |
| Pojemność | 6000 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 22 x 18,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,365 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 8306290000 |
| EAN | 4064571039162 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | brak opakowania |
| Małe opakowanie | 20 szt. |
| Duże opakowanie | 20 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 720 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 26,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 26,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 58,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 7,400 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 180 |
Metalowe, ocynkowane wiaderko na lód o pojemności 6 litrów to praktyczny i stylowy dodatek do spotkań przy grillu lub imprez plenerowych. Wykonane z dobrej jakości ocynkowanego metalu, charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na działanie wilgoci, co sprawia, że świetnie nadaje się do przechowywania lodu. Dzięki dołączonemu otwieraczowi do butelek z aluminium masz wygodne narzędzie do otwierania napojów zawsze pod ręką.
Wiaderko jest wyjątkowo pojemne - z łatwością pomieści lód oraz różnorodne napoje, utrzymując je w optymalnej temperaturze. Cechy ogólne:Wiadro ocynkowane 0,28 mm.Otwieracz z aluminium.Pojemność wiadra 6 litrów.
Podobne produkty
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 826 szt. | 1 853 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 166,89 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 29 szt. | 1 903 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 20,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 20 szt. | 5 492 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 8 szt. | 2 938 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 94,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 2 879 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 szt. | 4 418 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 1,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 11 040 szt. | 35 743 szt. | 50 000 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 105,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 573 szt. | 2 555 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 3,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 14 276 szt. | 63 888 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 6,94 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 7 402 szt. | 6 266 szt. | 30 000 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 876 szt. | 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 6,77 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 639 szt. | 1 920 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,66 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 524 szt. | 2 198 szt. | 5 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 12,66 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 079 szt. | 2 663 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 004 szt. | 7 058 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 245 szt. | 7 782 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 673 szt. | 3 293 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 11,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 527 szt. | 15 013 szt. | 15 000 szt. |