- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Akcesoria kuchenne
- Karafka szklana 1000 ml NIKODYM
Karafka szklana 1000 ml NIKODYM
Dostępne kolory
26,28 PLN netto
Kalkulator
Szklana karafka o pojemności 1 litra z korkową zatyczką.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6230666 (przeźroczysty) | 227 szt. | 4 641 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
5 x 5 cm Korkowa część |
poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
C2 (kalkomania) Maks. ilość kolorów: 7 |
12 x 8 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Korek
5 cm
5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (66) przeźroczysty |
| Materiał | korek, szkło |
| Pojemność | 1000 ml |
| Rozmiar produktu | 9,5 x 28,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,37 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013499900 |
| EAN | 4064571027954 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 20 szt. |
| Duże opakowanie | 20 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 320 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 53,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 42,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 31,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 15,050 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 165 |
Szklana karafka o pojemności 1 litra doskonale uzupełni każdą zastawę stołową. Karafka jest wyposażona w korkową zatyczkę, która nie tylko dodaje naturalnego akcentu, ale także pomaga zachować świeżość przechowywanych napojów oraz używana na działce stanowi ochronę przed insektami. Dzięki swojemu smukłemu kształtowi z szeroką szyjką, karafka idealnie nadaje się do serwowania chłodnych napojów, takich jak lemoniada, mrożona herbata, czy woda z miętą, podkreślając ich walory wizualne i smakowe.
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 826 szt. | 1 865 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 79,01 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 16 szt. | 2 930 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 szt. | 9 szt. | 5 000 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 20,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 800 szt. | 3 085 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 6,94 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 7 152 szt. | 4 907 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 0,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 188 szt. | 20 152 szt. | 50 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 4,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 810 szt. | 3 957 szt. | 15 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 891 szt. | 6 441 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 538 szt. | 9 630 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Wyprzedane
Cena katalogowa 3,08 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 291 szt. | 8 153 szt. | 100 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 0,35 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 180 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 089 szt. | 4 029 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 6,94 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 698 szt. | 2 194 szt. | 10 000 szt. |
Cena katalogowa 22,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 510 szt. | 5 808 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 457 szt. | 6 070 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 4,31 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 284 szt. | 33 173 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 016 szt. | 487 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 776 szt. | 14 673 szt. | 9 600 szt. |
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 578 szt. | 7 999 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Recycled