- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Akcesoria kuchenne
- Dzbanek zaparzacz do kawy 600 ml NATHAN
Dzbanek zaparzacz do kawy 600 ml NATHAN
Dostępne kolory
64,06 PLN netto
Kalkulator
Zaparzacz do kawy lub herbaty, wykonany ze szkła borokrzemianowego z bambusową pokrywką. Dzbanek ma pojemność 600 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8264066 (przeźroczysty) | 25 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
C2 (kalkomania) Maks. ilość kolorów: 7 |
8 x 8 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
C2 (kalkomania)
Prawy bok
8 cm
8 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
C2 (kalkomania)
Lewy bok
8 cm
8 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (66) przeźroczysty |
| Materiał | bambus, stal nierdzewna, szkło borokrzemowe |
| Pojemność | 600 ml |
| Rozmiar produktu | 17,5 x 9,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,433 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013420000 |
| EAN | 4064571031197 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 480 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm | 11,5 |
| Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm | 11,5 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 46,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 37,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 40,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 10,500 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 180 |
Zaparzacz do kawy i herbaty to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie dla miłośników gorących napojów. Wykonany z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, zaparzacz jest odporny na szoki termiczne, co oznacza, że wytrzymuje nagłe zmiany temperatury bez ryzyka pęknięcia. Szkło borokrzemowe jest nie tylko trwałe, ale także całkowicie bezpieczne dla zdrowia.
Dodatkowym atutem produktu jest pojemność idealna na przygotowanie kawy lub herbaty dla jednej lub dwóch osób. Stylowa bambusowa pokrywka dodaje naturalnego uroku i zapewnia, że napój pozostaje ciepły, a jego aromat nie ucieka. Dzięki swojej estetyce i praktycznym właściwościom, ten dzbanek z zaparzaczem sprawdzi się jako w pełni ekologiczny, stylowy gadżet reklamowy.Cechy ogólne:Elementy zaparzacza ze stali nierdzewnej klasy A2.Pozostałe elementy: szkło borokrzemowe, drewno bambusowe.Pojemność 600 ml.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 826 szt. | 1 865 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 79,01 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 16 szt. | 2 930 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 szt. | 9 szt. | 5 000 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 20,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 800 szt. | 3 085 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 6,94 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 7 152 szt. | 4 907 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 0,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 188 szt. | 20 152 szt. | 50 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 4,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 810 szt. | 3 957 szt. | 15 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 891 szt. | 6 441 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 538 szt. | 9 630 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Wyprzedane
Cena katalogowa 3,08 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 291 szt. | 8 153 szt. | 100 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 0,35 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 180 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 089 szt. | 4 029 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 6,94 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 698 szt. | 2 194 szt. | 10 000 szt. |
Cena katalogowa 22,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 510 szt. | 5 808 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 457 szt. | 6 070 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 4,31 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 284 szt. | 33 173 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 016 szt. | 487 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 776 szt. | 14 673 szt. | 9 600 szt. |
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 578 szt. | 7 999 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Recycled