- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Termosy
- Termos 1000 ml ARIADNA
Termos 1000 ml ARIADNA
Dostępne kolory
49,13 PLN netto
Kalkulator
Duży termos o podwójnych ściankach (izolacja próżniowa), wykonany ze stali nierdzewnej, został wyposażony w praktyczne zamknięcie oraz metalowy kubek. Pojemność 1000 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6540107 (szary) | 1 008 szt. | 31 szt. |
3 000 szt. 2026-09-15 |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
19 x 15 cm Nadruk dookoła |
wtorek, 7 kwietnia 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
14 x 14 cm Grawer dookoła |
poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
19 cm
15 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
14 cm
14 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (07) szary |
| Materiał | metal, stal nierdzewna |
| Pojemność | 1000 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,5 x 31 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,66 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 9617000000 |
| EAN | 4064571017856 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 20 szt. |
| Duże opakowanie | 20 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 500 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm | 8.199999999999999 |
| Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm | 8.199999999999999 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 46,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 37,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 35,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 13,200 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Waga opakowania jednostkowego kg | 0.08 |
| Paleta (wysokość) cm | 216 |
Termos o pojemności 1000 ml to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie trwałość i wygodę. Wykonany ze stali nierdzewnej, termos jest niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Jego średnica wynosi około Ø 8,5 cm, a wysokość około 33 cm, dzięki czemu jest pojemny i nada się zarówno dla jednej osoby, jak i dla kilku.
Przy maksymalnym wypełnieniu termosa zawartości wystarcza na co najmniej 4 porcje (4 x 250 ml), dzięki czemu z tym gadżetem możesz cieszyć się ulubioną kawą i herbatą na dłużej. Termos wyposażony jest w silikonową uszczelkę, która zapewnia szczelność i długotrwałe utrzymanie temperatury napojów zarówno zimą, jak i latem. Utrzymuje ciepło do 24h oraz zimno do 36h (liczone w temp.
pokojowej). Dodatkowo, w zestawie znajduje się praktyczny kubek, który umożliwia wygodne spożywanie napojów w dowolnym miejscu.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 41,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 236 szt. | 864 szt. | 5 000 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 79,01 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 550 szt. | 2 303 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 6 048 szt. | 18 477 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 269 szt. | 1 211 szt. | 2 000 szt. |
Cena katalogowa 49,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 008 szt. | 31 szt. | 3 000 szt. |
Cena katalogowa 33,31 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 532 szt. | 1 797 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 61,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 327 szt. | 1 561 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 32,17 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 229 szt. | 863 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 140,53 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 87 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 4 092 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 2 333 szt. | 0 szt. |
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 272 szt. | 1 512 szt. |
Film