- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Akcesoria barowe
- Shaker barmański 500 ml CrisMa DIETMAR
Shaker barmański 500 ml CrisMa DIETMAR
Dostępne kolory
93,06 PLN netto
Kalkulator
Shaker barmański o pojemności 500 ml, wykonany ze stali nierdzewnej, z zewnątrz pokryty miedzianą powłoką.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8495295 (miedziany) | 0 szt. | 921 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | CrisMa |
| Kolor | (95) miedziany |
| Materiał | silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | 18,5 x ⌀ 8 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,260 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571044494 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 55,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 46,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 50,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 13,000 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
Shaker barmański CrisMa o pojemności 500 ml to must-have dla każdego miłośnika koktajli. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia.
Jego zewnętrzna miedziana powłoka nadaje mu elegancki, nowoczesny wygląd, który wyróżnia się na tle innych akcesoriów barowych.Shaker jest bezpieczny dla żywności, co zapewnia komfort użytkowania. Doskonały do mieszania drinków, idealny do użytku w barach, na przyjęciach czy podczas domowych spotkań.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 826 szt. | 1 853 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 166,89 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 29 szt. | 1 903 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 20,13 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 20 szt. | 5 492 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 8 szt. | 2 938 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 94,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 2 879 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 szt. | 4 418 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 1,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 11 030 szt. | 35 743 szt. | 50 000 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 105,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 573 szt. | 2 555 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 3,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 14 276 szt. | 63 888 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 6,94 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 7 402 szt. | 6 266 szt. | 30 000 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 876 szt. | 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 6,77 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 639 szt. | 1 920 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,66 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 524 szt. | 2 198 szt. | 5 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 12,66 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 079 szt. | 2 663 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 004 szt. | 7 058 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 245 szt. | 7 782 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 673 szt. | 3 293 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 11,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 527 szt. | 15 013 szt. | 15 000 szt. |