- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka metalowa 750 ml RUTH
Butelka metalowa 750 ml RUTH
Dostępne kolory
21,88 PLN netto
Kalkulator
Butelka wykonana ze stali nierdzewnej, o pojemności 750 ml, z bambusową zakrętką do której został przymocowany karabińczyk.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8497103 (czarny) | 852 szt. | 8 012 szt. |
0 szt. |
| 8497104 (niebieski) | 2 901 szt. | 7 272 szt. |
0 szt. |
| 8497105 (czerwony) | 2 528 szt. | 5 915 szt. |
0 szt. |
| 8497106 (biały) | 1 528 szt. | 6 038 szt. |
0 szt. |
| 8497107 (szary) | 1 698 szt. | 3 498 szt. |
0 szt. |
| 8497108 (żółty) | 1 998 szt. | 3 928 szt. |
0 szt. |
| 8497110 (pomarańczowy) | 1 733 szt. | 4 356 szt. |
0 szt. |
| 8497129 (jasnozielony) | 1 193 szt. | 2 925 szt. |
0 szt. |
| 8497144 (granatowy) | 5 259 szt. | 11 738 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
15 x 8 cm Nadruk dookoła |
wtorek, 7 kwietnia 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
18 x 10 cm Grawer dookoła |
czwartek, 2 kwietnia 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
15 cm
8 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
18 cm
10 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: czwartek, 2 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (29) jasnozielony |
| Materiał | aluminium, bambus, polipropylen (PP), silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 750 ml |
| Rozmiar produktu | Ø 7,3 x 23,8 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,220 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571044692 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie | 25 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1000 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 41,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 41,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 27,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 5,250 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 82 |
| Paleta (wysokość) cm | 220 |
Butelka metalowa o pojemności 750 ml to funkcjonalny i elegancki wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i ekologiczną alternatywę dla jednorazowych butelek. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewnia długotrwałą trwałość oraz odporność na uszkodzenia.
Bambusowa zakrętka z przymocowanym karabińczykiem umożliwia łatwe otwieranie i zamykanie, a także pozwala na wygodne przypięcie butelki do plecaka czy torby.Bezpieczna dla zdrowia i doskonała do codziennego użytku, butelka utrzymuje temperaturę napojów przez długi czas. Idealna na treningi, podróże, wycieczki, czy biwak, łączy nowoczesny design z funkcjonalnością i ekologicznymi właściwościami.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Podobne produkty
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 szt. | 4 827 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 574 szt. | 4 384 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 713 szt. | 4 707 szt. | 10 000 szt. |
Film
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 164 szt. | 1 799 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 852 szt. | 8 012 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 869 szt. | 17 588 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 895 szt. | 10 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 852 szt. | 3 326 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 669 szt. | 8 336 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 553 szt. | 1 931 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 981 szt. | 648 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 941 szt. | 3 208 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 785 szt. | 7 496 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 766 szt. | 2 888 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 1 417 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 2 718 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 633 szt. | 940 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 163 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |