- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka szklana z pokrowcem 1000 ml JESSICA
Butelka szklana z pokrowcem 1000 ml JESSICA
Dostępne kolory
25,40 PLN netto
Kalkulator
Szklana butelka o pojemności 1000 ml w neoprenowym etui, z zakrętką ze stali nierdzewnej.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6242703 (czarny) | 3 637 szt. | 6 551 szt. |
0 szt. |
| 6242704 (niebieski) | 2 132 szt. | 3 227 szt. |
0 szt. |
| 6242705 (czerwony) | 2 377 szt. | 2 996 szt. |
0 szt. |
| 6242707 (szary) | 112 szt. | 1 223 szt. |
0 szt. |
| 6242709 (zielony) | 1 765 szt. | 3 187 szt. |
0 szt. |
| 6242710 (pomarańczowy) | 69 szt. | 492 szt. |
5 000 szt. 2026-09-22 |
| 6242711 (różowy) | 1 057 szt. | 89 szt. |
0 szt. |
| 6242712 (fioletowy) | 809 szt. | 1 598 szt. |
0 szt. |
| 6242724 (jasnoniebieski) | 700 szt. | 2 306 szt. |
0 szt. |
| 6242729 (jasnozielony) | 1 405 szt. | 2 694 szt. |
0 szt. |
| 6242744 (granatowy) | 868 szt. | 8 242 szt. |
0 szt. |
| 6242777 (ciemnoszary) | 1 981 szt. | 4 015 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
18 x 15 cm Nadruk dookoła |
wtorek, 19 maja 2026 |
|
DTF1 (direct to film do 50 cm2) Maks. ilość kolorów: Full color |
10 x 4 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
|
TT1 (termotransfer) Maks. ilość kolorów: 7 |
10 x 4 cm Pokrowiec |
wtorek, 19 maja 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 2,5 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
18 cm
15 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
DTF1 (direct to film do 50 cm2)
Przód
4 cm
10 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Przejścia tonalne
Trwałość znakowania
Możliwa personalizacja
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
DTF1 (direct to film do 50 cm2)
Tył
4 cm
10 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Przejścia tonalne
Trwałość znakowania
Możliwa personalizacja
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
TT1 (termotransfer)
Przód
4 cm
10 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Czyste krawędzie nadruku
Wyraziste i nasycone kolory
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
TT1 (termotransfer)
Tył
4 cm
10 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Czyste krawędzie nadruku
Wyraziste i nasycone kolory
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (12) fioletowy |
| Materiał | szkło |
| Pojemność | 1000 ml |
| Rozmiar produktu | 8,5 x 24,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,535 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013990090 |
| EAN | 4064571028128 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 40 szt. |
| Duże opakowanie | 40 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 480 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 52,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 42,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 53,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 22,900 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 84 |
| Paleta (wysokość) cm | 180 |
Butelka szklana z pokrowcem 1000 ml to doskonały wybór dla osób, które cenią funkcjonalność i styl. Wykonana z wysokiej jakości szkła, zapewnia wygodne przechowywanie napojów o pojemności 1000 ml.
Pokrowiec z neoprenu chroni butelkę przed uszkodzeniami, a zakrętka ze stali nierdzewnej gwarantuje szczelność.Elegancka i ekologiczna, jest idealna na długie dni w pracy, w podróży lub na siłowni. Dzięki dużej pojemności i trwałemu materiałowi, sprawdzi się jako wielokrotnego użytku alternatywa dla tradycyjnych plastikowych butelek.
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 001 szt. | 3 928 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 75 szt. | 3 691 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 31 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 067 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 562 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 230 szt. | 11 038 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 795 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 902 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 321 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 274 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 208 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 868 szt. | 8 242 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 776 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 765 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 965 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°