- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka szklana 750 ml PORTER
Butelka szklana 750 ml PORTER
Dostępne kolory
18,37 PLN netto
Kalkulator
Szklana butelka z zakrętką, pojemność 750 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8389866 (przeźroczysty) | 708 szt. | 965 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
12 x 18 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
7 x 7 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
4 x 4 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
18 cm
12 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
C1(A) kalkomania
Przód
7 cm
7 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
C1(A) kalkomania
Tył
7 cm
7 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (66) przeźroczysty |
| Materiał | szkło |
| Pojemność | 750 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 7,6 x 23,7 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,433 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013990090 |
| EAN | 4064571039285 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 30 szt. |
| Duże opakowanie | 30 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 720 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 55,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 45,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 27,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 14,000 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 83 |
| Paleta (wysokość) cm | 195 |
Szklana butelka wykonana z wysokiej jakości szkła borokrzemowego, jest eleganckim i funkcjonalnym rozwiązaniem dla osób ceniących zdrowy styl życia. Butelka nadaje się do przechowywania zarówno napojów gazowanych, jak i niegazowanych, zapewniając świeżość i pełnię smaku napoju. Dzięki szczelnej zakrętce jest bezpieczna w transporcie, a jej pojemność pozwala na odpowiednie nawodnienie przez cały dzień.
Wygodna do picia idealnie sprawdzi się jako upominek dla aktywnych osób lub praktyczny gadżet na ciepłe dni. Ta butelka to stylowy dodatek, który łączy estetykę z troską o zdrowie i środowisko.Cechy ogólne:Materiały: wysokiej jakości szkło borokrzemowe.BPA free.Butelka nadaje się do zmywarki.Można używać do napojów gazowanych, ale bez nakrętki.Pojemność 750 ml.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 001 szt. | 3 928 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 75 szt. | 3 691 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 31 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 067 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 562 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 230 szt. | 11 038 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 795 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 902 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 321 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 274 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 208 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 868 szt. | 8 242 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 776 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 765 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 965 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°