- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka plastikowa 550 ml DENISE
Butelka plastikowa 550 ml DENISE
Dostępne kolory
13,99 PLN netto
Kalkulator
Butelka o pojemności 550 ml, wykonana z przyjemnego w dotyku plastiku z gumowym wykończeniem i metalową zakrętką.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6065605 (czerwony) | 1 681 szt. | 3 514 szt. |
0 szt. |
| 6065608 (żółty) | 152 szt. | 3 515 szt. |
0 szt. |
| 6065610 (pomarańczowy) | 1 906 szt. | 2 826 szt. |
0 szt. |
| 6065624 (jasnoniebieski) | 1 058 szt. | 2 891 szt. |
5 000 szt. 2026-09-15 |
| 6065629 (jasnozielony) | 155 szt. | 1 469 szt. |
5 000 szt. 2026-09-15 |
| 6065666 (przeźroczysty) | 38 szt. | 5 049 szt. |
5 000 szt. 2026-09-15 |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
DC2 (druk cyfrowy UV do 30 cm2) Maks. ilość kolorów: Full color |
2 x 7 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
DC2 (druk cyfrowy UV do 30 cm2)
Przód
2 cm
7 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Wymagany spad 2 mm
Rozdzielczość pliku min. 300 dpi
Trwałość znakowania
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
DC2 (druk cyfrowy UV do 30 cm2)
Tył
2 cm
7 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Wymagany spad 2 mm
Rozdzielczość pliku min. 300 dpi
Trwałość znakowania
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (29) jasnozielony |
| Materiał | plastik |
| Pojemność | 550 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 6,5 x 23 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,119 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 3924900090 |
| EAN | 4064571014619 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1050 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm | 7.5 |
| Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm | 7.5 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 38,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 38,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 50,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 5,950 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 220 |
Butelka plastikowa o pojemności 550 ml to idealne rozwiązanie dla osób szukających wygody i funkcjonalności. Wykonana z przyjemnego w dotyku plastiku z gumowym wykończeniem, zapewnia komfort użytkowania i pewny chwyt.
Dzięki metalowej zakrętce z systemem LEAKPROOF, napój pozostaje szczelnie zamknięty, co eliminuje ryzyko przypadkowego rozlania.Bezpieczna dla zdrowia (FOOD-SAFE), butelka o pojemności 550 ml sprawdzi się doskonale podczas codziennych aktywności, zarówno w pracy, na spacerze, jak i podczas treningów. Jest to praktyczny wybór, który łączy estetykę z funkcjonalnością.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 001 szt. | 3 928 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 75 szt. | 3 691 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 31 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 067 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 562 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 230 szt. | 11 038 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 795 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 902 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 321 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 274 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 208 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 868 szt. | 8 242 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 776 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 765 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 965 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°