- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka z tritanu 800 ml DILETTA
Butelka z tritanu 800 ml DILETTA
Dostępne kolory
25,99 PLN netto
Kalkulator
Butelka do napojów z przezroczystego Tritanu. Pojemność 800 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6098604 (niebieski) | 875 szt. | 2 275 szt. |
0 szt. |
| 6098605 (czerwony) | 764 szt. | 1 471 szt. |
0 szt. |
| 6098666 (przeźroczysty) | 1 917 szt. | 5 003 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
22 x 14 cm Nadruk dookoła |
wtorek, 19 maja 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 2,5 cm Nakrętka |
poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3 x 3 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
22 cm
14 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Nakrętka
ø 2,5 cm
cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
T4 (tampodruk)
Przód
3 cm
3 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
T4 (tampodruk)
Tył
3 cm
3 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (04) niebieski |
| Materiał | polipropylen (PP), silikon, stal nierdzewna, tritan |
| Pojemność | 800 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 7 x 24,7 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,151 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 3924900090 |
| EAN | 4064571016200 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | papierowe/kartonowe etui |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 800 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 44,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 43,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 52,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 7,550 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Butelka z tritanu 800 ml to lekka i funkcjonalna opcja, która łączy bezpieczeństwo z nowoczesnym designem. Wykonana z wysokiej jakości tritanu, materiału wolnego od BPA, zapewnia pełną neutralność smaku napojów.
Dzięki swojej przezroczystej strukturze, łatwo kontrolować poziom napoju w środku.Butelka o pojemności 800 ml jest idealna na codzienne użytkowanie, zapewniając komfort i niezawodność. Dzięki szczelnemu zamknięciu, bez obaw można ją zabrać ze sobą na siłownię, do pracy czy na spacer.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 001 szt. | 3 928 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 75 szt. | 3 691 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 31 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 067 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 562 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 230 szt. | 11 038 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 795 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 902 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 321 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 274 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 208 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 868 szt. | 8 242 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 776 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 765 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 965 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°