- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka z tritanu 1000 ml ALDO
Butelka z tritanu 1000 ml ALDO
Dostępne kolory
35,79 PLN netto
Kalkulator
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa | Kolejne dostawy |
|---|---|---|---|---|
| 8358303 (czarny) | 1 713 szt. | 4 740 szt. |
10 000 szt. 2026-05-12 |
20 000 szt. 2026-09-15 |
| 8358304 (niebieski) | 56 szt. | 1 999 szt. |
5 000 szt. 2026-04-28 |
15 000 szt. 2026-06-23 |
| 8358305 (czerwony) | 3 375 szt. | 4 222 szt. |
5 000 szt. 2026-06-23 |
--- |
| 8358309 (zielony) | 0 szt. | 0 szt. |
3 000 szt. 2026-06-23 |
--- |
| 8358311 (różowy) | 1 575 szt. | 2 645 szt. |
0 szt. |
--- |
| 8358329 (jasnozielony) | 806 szt. | 3 086 szt. |
0 szt. |
--- |
| 8358366 (przeźroczysty) | 1 149 szt. | 2 827 szt. |
9 900 szt. 2026-06-23 |
--- |
| 8358377 (ciemnoszary) | 461 szt. | 4 751 szt. |
10 000 szt. 2026-08-11 |
--- |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
DC2 (druk cyfrowy UV do 30 cm2) Maks. ilość kolorów: Full color |
2,5 x 8 cm | piątek, 3 kwietnia 2026 |
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
18 x 15 cm | poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
DC2 (druk cyfrowy UV do 30 cm2)
Przód
2,5 cm
8 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Wymagany spad 2 mm
Rozdzielczość pliku min. 300 dpi
Trwałość znakowania
Termin znakowania: piątek, 3 kwietnia 2026
DC2 (druk cyfrowy UV do 30 cm2)
Tył
2,5 cm
8 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Wymagany spad 2 mm
Rozdzielczość pliku min. 300 dpi
Trwałość znakowania
Termin znakowania: piątek, 3 kwietnia 2026
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
18 cm
15 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (77) ciemnoszary |
| Materiał | plastik, silikon, tritan |
| Pojemność | 1000 ml |
| Rozmiar produktu | Ø 7,5 x 28 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,186 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 3924900090 |
| EAN | 4064571035218 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 60,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 40,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 40,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
Butelka z tritanu 1000 ml to praktyczny wybór dla osób aktywnych, które potrzebują wygodnej i niezawodnej butelki na co dzień. Wykonana z wysokiej jakości tritanu, jest wolna od BPA, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych napojów.
Zamykana pokrywka i szczelność butelki gwarantują komfort użytkowania, a pasek na rękę sprawia, że transport staje się jeszcze łatwiejszy.Dzięki pojemności 1000 ml, butelka doskonale sprawdza się zarówno na treningach, jak i w codziennym użytkowaniu. Jest lekka, trwała i idealna dla osób szukających ekologicznych rozwiązań.
Podobne produkty
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 szt. | 4 827 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 574 szt. | 4 384 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 713 szt. | 4 740 szt. | 10 000 szt. |
Film
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 164 szt. | 1 799 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 852 szt. | 8 012 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 869 szt. | 17 588 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 895 szt. | 10 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 852 szt. | 3 331 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 669 szt. | 8 336 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 553 szt. | 1 931 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 981 szt. | 648 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 941 szt. | 3 208 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 785 szt. | 7 496 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 766 szt. | 2 888 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 1 417 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 2 718 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 633 szt. | 940 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 163 szt. | 1 754 szt. | 0 szt. |