- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Wyposażenie wnętrz
- Nawilżacz powietrza 130 ml MICHALINA
Nawilżacz powietrza 130 ml MICHALINA
Dostępne kolory
52,64 PLN netto
Kalkulator
Nawilżacz powietrza w obudowie imitującej drewno, o pojemności 130 ml. Kabelek USB dołączony.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 7390601 (brązowy) | 213 szt. | 3 496 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3 x 2 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
T4 (tampodruk)
Prawy bok
3 cm
2 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
T4 (tampodruk)
Lewy bok
3 cm
2 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (01) brązowy |
| Materiał | plastik |
| Pojemność | 130 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 9 x 14,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,22 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 85167970900 |
| EAN | 4064571039018 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 60 szt. |
| Duże opakowanie | 60 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 960 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 54,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 44,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 47,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 11,600 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 90 |
| Paleta (wysokość) cm | 170 |
Nawilżacz powietrza to eleganckie i funkcjonalne urządzenie, które łączy nowoczesną technologię z estetycznym designem. Wykonany z tworzywa sztucznego, imitującegodrewno, nawilżacz harmonijnie wpasowuje się w różnorodne wnętrza, dodając im naturalnego uroku. Nawilżacz został wyposażony w diodę LED i oferuje aż siedem zmieniających się kolorów, które tworzą relaksującą atmosferę i mogą służyć jako delikatne oświetlenie w pokoju.
Pojemność zbiornika zapewnia odpowiednią ilość nawilżenia dla małych i średnich pomieszczeń. Czujnik poziomu wody to inteligentne rozwiązanie, które automatycznie wyłącza urządzenie, gdy zbiornik jest pusty, zapobiegając uszkodzeniu nawilżacza i zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.
Nawilżacz jest zasilany przez kabel USB, dołączony w zestawie (zestaw nie zawiera wtyczki). Ten nawilżacz nadaje się do sypialni, salonu, biura czy innych pomieszczeń, gdzie chcesz cieszyć się nawilżonym powietrzem, a jednocześnie wprowadzić do wnętrza element relaksującego oświetlenia.Cechy produktu:Pojemność zbiornika na wodę: 130 ml.Długość kabla: 50 cm.Specyfikacja: DC5V-1A, cotton stick USB cable.
Podobne produkty
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 967 szt. | 1 931 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 826 szt. | 1 865 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 87,80 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 1 570 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 166,89 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 szt. | 1 887 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 61,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 2 519 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 122,95 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 944 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 841 szt. | 1 680 szt. | 15 000 szt. |
Cena katalogowa 35,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 474 szt. | 33 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 985 szt. | 8 614 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 963 szt. | 0 szt. | 10 080 szt. |
Cena katalogowa 39,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 506 szt. | 9 706 szt. | 5 000 szt. |
Film
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 399 szt. | 3 607 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 140,53 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 270 szt. | 8 140 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 129 szt. | 196 szt. | 20 000 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 099 szt. | 766 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 920 szt. | 5 687 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 57,92 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 570 szt. | 2 366 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 2,20 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 503 szt. | 2 734 szt. | 10 000 szt. |
Cena katalogowa 79,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 398 szt. | 4 561 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 101,86 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 306 szt. | 2 646 szt. | 0 szt. |