- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Kubek ceramiczny soft touch 300 ml JUDYTA
Kubek ceramiczny soft touch 300 ml JUDYTA
Dostępne kolory
25,40 PLN netto
Kalkulator
Kubek ceramiczny z gumowaną powłoką, pojemność 300 ml. Zalecane mycie ręczne. Produkt nie jest odpowiedni do mycia w zmywarce.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8065503 (czarny) | 0 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| 8065504 (niebieski) | 0 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| 8065505 (czerwony) | 0 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| 8065508 (żółty) | 0 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| 8065509 (zielony) | 0 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 3 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Prawy bok
4 cm
3 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Lewy bok
4 cm
3 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (09) zielony |
| Materiał | ceramika |
| Pojemność | 300 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8 x 10,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,318 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 6911100090 |
| EAN | 4064571020092 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 48 szt. |
| Duże opakowanie | 48 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1440 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 44,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 28,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 46,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 15,250 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 190 |
Kubek ceramiczny soft touch o pojemności 300 ml to połączenie elegancji i komfortu użytkowania. Dzięki gumowanej powłoce, kubek zapewnia wyjątkową przyjemność w dotyku, co sprawia, że jest to idealny wybór do biura, domu czy na prezent.Wykonany z bezpiecznych materiałów (FOOD-SAFE), zapewnia pełną zgodność z normami zdrowotnymi.
Ze względu na swoją gumowaną powierzchnię, zaleca się mycie ręczne, aby zachować jego estetyczny wygląd i trwałość przez długi czas. Produkt nie jest odpowiedni do mycia w zmywarce.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 2 281 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 48 szt. | 2 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 17 449 szt. | 53 784 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 138 szt. | 38 949 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 863 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 595 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 034 szt. | 52 671 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 916 szt. | 12 345 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 16 027 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 538 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 533 szt. | 18 788 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 458 szt. | 1 693 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 226 szt. | 1 796 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 096 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 067 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 51,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 754 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 834 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 020 szt. | 735 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 975 szt. | 4 041 szt. | 5 010 szt. |