- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Kubek metalowy emaliowany 550 ml GENE
Kubek metalowy emaliowany 550 ml GENE
Dostępne kolory
25,40 PLN netto
Kalkulator
Kubek metalowy w stylu retro, idealny do outdoorowych aktywności, emaliowany, o pojemności 550 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8385703 (czarny) | 948 szt. | 11 105 szt. |
0 szt. |
| 8385704 (niebieski) | 741 szt. | 15 117 szt. |
0 szt. |
| 8385705 (czerwony) | 887 szt. | 7 911 szt. |
0 szt. |
| 8385706 (biały) | 332 szt. | 15 531 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
5 x 5 cm | piątek, 22 maja 2026 |
|
C1(D) kalkomania (D) Maks. ilość kolorów: 7 |
7 x 15 cm | piątek, 22 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm | środa, 20 maja 2026 |
C1(A) kalkomania
Prawy bok
5 cm
5 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
C1(A) kalkomania
Lewy bok
5 cm
5 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
C1(D) kalkomania
Nadruk dookoła
7 cm
15 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | metal |
| Pojemność | 550 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 9,2 x 12,8 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,29 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323920000 |
| EAN | 4064571039100 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 900 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 59,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 59,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 29,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 14,700 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 89 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Kubek metalowy emaliowany o pojemności 550 ml to klasyczny wybór w stylu retro, który doskonale sprawdzi się podczas outdoorowych przygód. Wykonany z wysokiej jakości metalu i pokryty trwałą emalią, jest odporny na uszkodzenia, co czyni go niezastąpionym akcesorium w terenie.Bezpieczny do kontaktu z żywnością (FOOD-SAFE), ten kubek idealnie nadaje się do gorących napojów, a jego pojemność sprawia, że jest wygodny do codziennego użytku na biwaku, w podróży czy na campingu.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 2 281 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 48 szt. | 2 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 17 449 szt. | 53 784 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 138 szt. | 38 949 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 863 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 595 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 034 szt. | 52 671 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 916 szt. | 12 345 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 16 027 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 538 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 533 szt. | 18 788 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 458 szt. | 1 693 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 226 szt. | 1 796 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 096 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 067 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 51,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 754 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 834 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 020 szt. | 735 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 975 szt. | 4 041 szt. | 5 010 szt. |