- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Pojemniki na żywność
- Lunch box 1000 ml KATHERINE
Lunch box 1000 ml KATHERINE
Dostępne kolory
45,61 PLN netto
Kalkulator
Trwałe i przyjazne środowisku pudełko na przekąski lub lunch, o pojemności 1000 ml. Wykonane z aluminium, wyposażone w dwa mocne zatrzaski zapewniające bezpieczne przenoszenie jedzenia.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa | Kolejne dostawy |
|---|---|---|---|---|
| 8115503 (czarny) | 1 293 szt. | 2 401 szt. |
0 szt. |
--- |
| 8115507 (szary) | 0 szt. | 2 310 szt. |
1 688 szt. 2026-08-04 |
2 400 szt. 2026-10-13 |
| 8115577 (ciemnoszary) | 143 szt. | 484 szt. |
2 400 szt. 2026-08-11 |
--- |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
5 x 5 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
4 x 4 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Góra
5 cm
5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Dół
5 cm
5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (77) ciemnoszary |
| Materiał | metal |
| Pojemność | 1000 ml |
| Rozmiar produktu | 17,2 x 11,6 x 5,3 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,225 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7615108090 |
| EAN | 4064571020733 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 12 szt. |
| Duże opakowanie | 24 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 960 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 37,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 19,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 19,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 39,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 40,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 28,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 5,400 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 2,450 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Lunch box o pojemności 1000 ml to doskonały wybór dla osób, które cenią wygodę i zdrowe nawyki żywieniowe, dbając jednocześnie o środowisko. Wykonany z wysokiej jakości aluminium, jest nie tylko lekki i wytrzymały, ale także w pełni bezpieczny do przechowywania żywności. Dzięki materiałowi odpornemu na uszkodzenia, lunch box idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, a jego elegancki, nowoczesny design pasuje do każdej torby czy plecaka.Ważnym atutem tego pudełka jest jego funkcjonalność.
Zostało wyposażone w dwa mocne zatrzaski, które zapewniają pewne zamknięcie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje jedzenie będzie bezpieczne podczas transportu. Bez względu na to, czy zabierasz ze sobą zdrowy lunch do pracy, szkoły, czy na piknik, ten lunch box gwarantuje wygodę i porządek.Jest to produkt przyjazny środowisku, idealny dla osób, które chcą zredukować ilość jednorazowych opakowań i szukają alternatywy dla plastikowych pojemników. Dzięki trwałym materiałom, lunch box będzie służył przez długi czas.Z tym lunch boxem, dbanie o zdrową dietę i środowisko staje się prostsze i bardziej stylowe.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 19,33 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 25 szt. | 8 583 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 31,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 803 szt. | 5 978 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 074 szt. | 2 534 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 856 szt. | 10 531 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 704 szt. | 2 817 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 508 szt. | 11 573 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 709 szt. | 1 866 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 688 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 39,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 678 szt. | 4 586 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 77,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 558 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 105,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 476 szt. | 1 504 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 466 szt. | 2 753 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 354 szt. | 1 651 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 185 szt. | 3 907 szt. | 0 szt. |
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 1 431 szt. | 1 000 szt. |
Film
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 1 389 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 45,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 2 310 szt. | 1 688 szt. |
Cena katalogowa 115,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 567 szt. | 0 szt. |