- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Pojemniki na żywność
- Pojemnik na żywność 550 ml CIBUS Schwarzwolf
Pojemnik na żywność 550 ml CIBUS Schwarzwolf
Dostępne kolory
Ten termos do żywności Schwarzwolf o pojemności 550 ml pozwala zabrać ze sobą ulubioną zupę czy owsiankę na wycieczkę lub nawet do pracy i utrzymywać ją w cieple lub chłodzie przez długi czas. Uzupełnieniem termosu jest składana łyżka, którą można schować w zakrętce.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| F4912200AJ303 (czarny) | 5 szt. | 1 431 szt. |
1 000 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | Schwarzwolf |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Pojemność | 550 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 9,5 x 16,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,393 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 96170000 |
| EAN | 8595611009990 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | opakowanie Schwarzwolf |
| Małe opakowanie | 1 szt. |
| Duże opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 19 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 12.50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 51 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 51 |
Pojemnik termiczny na jedzenie Schwarzwolf to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie ciepłe posiłki w każdych warunkach. Ten wysokiej jakości termos do żywności o pojemności 550 ml pozwala zabrać ze sobą ulubioną zupę, owsiankę czy inne danie na wycieczkę, do pracy lub na uczelnię, utrzymując je w optymalnej temperaturze przez długi czas. Wykonany z trwałej stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami, termos Schwarzwolf zapewnia doskonałą izolację cieplną, dzięki czemu Twoje jedzenie pozostanie ciepłe lub chłodne przez wiele godzin.
Materiał jest nie tylko wytrzymały, ale również łatwy do czyszczenia, co zwiększa komfort użytkowania. Termos został zaprojektowany z myślą o wygodzie i praktyczności. Wyposażony jest w składaną łyżkę, którą można schować w zakrętce, co jest świetnym rozwiązaniem i uzupełnieniem funkcjonalności pojemnika.
Całość stanowi praktyczny zestaw do jedzenia, bądź picia. Dodatkowo ergonomiczny kształt pojemnika oraz antypoślizgowa, matowa powłoka, która jest na zewnątrz, pozwala stabilnie utrzymać termos w ręce.
Krótko mówiąc: CIBUS to doskonały gadżet na każdą porę roku, warunki atmosferyczne, jak i miejsce. Wybierając ten termos, zyskujesz pewność, że Twój posiłek pozostanie świeży i smaczny, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.
Podobne produkty
Cena katalogowa 19,33 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 25 szt. | 8 583 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 31,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 803 szt. | 5 978 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 074 szt. | 2 534 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 856 szt. | 10 531 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 704 szt. | 2 817 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 508 szt. | 11 573 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 709 szt. | 1 866 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 688 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 39,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 678 szt. | 4 586 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 77,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 558 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 105,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 476 szt. | 1 504 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 466 szt. | 2 753 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 354 szt. | 1 651 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 185 szt. | 3 907 szt. | 0 szt. |
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 1 431 szt. | 1 000 szt. |
Film
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 1 389 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 45,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 2 310 szt. | 1 688 szt. |
Cena katalogowa 115,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 567 szt. | 0 szt. |