- Strona główna
- Elektronika
- Power banki
- Power bank 20000 mAh FERDINANDO
Power bank 20000 mAh FERDINANDO
Dostępne kolory
139,00 PLN netto
Kalkulator
Power bank z plastiku (ABS) o mocy 20 000 mAh z cyfrowym wskaźnikiem ładowania. Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Kabelek w zestawie.
-
Wyświetlacz cyfrowy.
-
Output: USB A x2
-
Input: Mikro USB, Typ C
-
Input: DC 5V 2A (max.)
-
Output: DC 5V 2A
-
Capacity: 20000 mAh (2 x 10000 mAh)
-
Dołączony kabelek ze złączami USBA i typ C
-
Kabel około 30 cm
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 3149806 (biały) | 874 szt. | 3 251 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
4 x 3 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
|
DC1 (druk cyfrowy UV do 12 cm2) Maks. ilość kolorów: Full color |
6 x 3 cm | środa, 20 maja 2026 |
T4 (tampodruk)
Przód
4 cm
3 cm cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
DC1 (druk cyfrowy UV do 12 cm2)
Przód
6 cm
3 cm cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Wymagany spad 2 mm
Rozdzielczość pliku min. 300 dpi
Trwałość znakowania
Termin znakowania: środa, 20 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (06) biały |
| Materiał | ABS, plastik |
| Pojemność | 20000 mAh |
| Rozmiar produktu | 14,4 x 6,5 x 2,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,398 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 8507600090 |
| EAN | 4064571009264 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 20 szt. |
| Duże opakowanie | 40 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1440 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 37,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 19,70 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 19,70 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 38,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 34,60 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 22,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 15,900 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 7,750 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 147 |
Power bank 20 000 mAh to niezawodne źródło energii, które zapewni szybkie ładowanie urządzeń w każdej sytuacji. Wykonany z wytrzymałego plastiku (ABS), oferuje dużą pojemność 20 000 mAh, co pozwala na wielokrotne ładowanie smartfonów, tabletów czy innych urządzeń elektronicznych. Wyposażony w cyfrowy wskaźnik ładowania, umożliwia łatwe monitorowanie stanu naładowania power banka.
Dwa porty USB pozwalają na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń, co zwiększa wygodę użytkowania. Kabelek z złączami USB-A i Typ C znajduje się w zestawie.To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających solidnego i pojemnego power banka, idealnego na długie podróże, wypady poza miasto lub codzienne użytkowanie.
Podobne produkty
Cena katalogowa 103,62 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 099 szt. | 2 544 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 263,57 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 903 szt. | 1 946 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 751 szt. | 5 438 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
360°
Cena katalogowa 121,90 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 491 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 122,95 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 143 szt. | 1 843 szt. | 5 000 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 98,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 823 szt. | 1 447 szt. | 3 000 szt. |
Cena katalogowa 32,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 766 szt. | 2 319 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 105,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 655 szt. | 6 590 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 139,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 874 szt. | 3 251 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 254,78 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 398 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 100,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 298 szt. | 2 619 szt. | 2 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 99,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 266 szt. | 1 829 szt. | 2 000 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 237,20 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 54 szt. | 0 szt. | 1 000 szt. |
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 37 szt. | 1 115 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 19 szt. | 3 059 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 69,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 10 szt. | 2 866 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 158,11 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 9 szt. | 5 816 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 81,65 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 299,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 1 115 szt. | 0 szt. |