- Strona główna
- Elektronika
- Power banki
- Power bank 20000 mAh solarny PETRA
Power bank 20000 mAh solarny PETRA
Dostępne kolory
299,00 PLN netto
Kalkulator
Power bank słoneczny o pojemności 20 000 mAh i czterema rozkładanymi panelami słonecznymi zapewniającymi wydajny pobór energii słonecznej .
-
Pojemność: 20000 mAh
-
Micro Input: DC 5V, 2A
-
Output 1: DC 5V, 3A
-
Type-C output: DC 5V, 3A
-
Type-C input: DC 5V, 2A
-
Output 2: DC 5V, 2A
-
Moc ładowania bezprzewodowego: 5W
-
Dostepne wejścia: USB A, typ C, mikro USB
-
Dostępne kabelki: lighting, typ C, mikro USB, USB
-
Kabelek do ładowania: USB A i typ C
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 3389903 (czarny) | 2 szt. | 1 115 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S1 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
10 x 3 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 2 |
5 x 3 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
S1 (sitodruk)
Góra
3 cm
10 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | metal, plastik |
| Pojemność | 20000 mAh |
| Rozmiar produktu | 17 x 9 x 3,8 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,75 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 8501710000 |
| EAN | 4064571038240 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 20 szt. |
| Duże opakowanie | 20 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 980 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 51,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 23,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 21,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 13,650 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 160 |
Power bank solarny sprawdzi się jako przenośne źródło energii, które można zabrać ze sobą wszędzie. Cechą charakterystyczną i największym atutem tego modelu jest wysoka pojemność 20 000 mAh oraz potrójny, rozkładany panel słoneczny, który zapewnia wydajny pobór energii słonecznej i moc powerbanka. Dodatkowo, dzięki wbudowanej ładowarce indukcyjnej można tym powerbankiem ładować bezprzewodowo.
Wystarczy położyć telefon w odpowiednie miejsce. Gadżet idealny pod branże technologiczne lub jako sprawdzony upominek outdoorowy dla wymagającyh klientów.Cechy produktu:Pojemność: 20 000 mAh Ładowanie bezprzewodowe dla telefonów z funkcją Qi.
Podobne produkty
Cena katalogowa 103,62 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 099 szt. | 2 544 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 263,57 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 903 szt. | 1 946 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 751 szt. | 5 438 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
360°
Cena katalogowa 121,90 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 491 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 122,95 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 143 szt. | 1 843 szt. | 5 000 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 98,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 823 szt. | 1 447 szt. | 3 000 szt. |
Cena katalogowa 32,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 766 szt. | 2 319 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 105,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 655 szt. | 6 590 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 139,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 874 szt. | 3 251 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 254,78 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 398 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 100,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 298 szt. | 2 619 szt. | 2 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 99,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 266 szt. | 1 829 szt. | 2 000 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 237,20 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 54 szt. | 0 szt. | 1 000 szt. |
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 37 szt. | 1 115 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 19 szt. | 3 059 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 69,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 10 szt. | 2 866 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 158,11 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 9 szt. | 5 816 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 81,65 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 299,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 1 115 szt. | 0 szt. |