- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Butelka termiczna stalowa 500 ml CLINT
Butelka termiczna stalowa 500 ml CLINT
Dostępne kolory
70,22 PLN netto
Kalkulator
Nieprzeciekająca butelka z podwójnymi ściankami (izolacja próżniowa), wykonana ze stali nierdzewnej z powłoką M-Powder. Utrzymuje ciepłą temperaturę napoju do 8 godzin, a zimną - do 12. Pojemność 500 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6151907 (szary) | 16 szt. | 4 062 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | wtorek, 7 kwietnia 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
20 x 12 cm | poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
20 cm
12 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (07) szary |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 7,2 x 22,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,353 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 9617000000 |
| EAN | 4064571016798 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 30 szt. |
| Duże opakowanie | 30 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 840 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 46,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 41,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 25,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 10,600 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Butelka stalowa termiczna o pojemności 500 ml i 750 ml to doskonały wybór dla osób, które cenią funkcjonalność i trwałość. Dzięki podwójnym ściankom i technologii próżniowej, skutecznie utrzymuje ciepło napoju przez 8 godzin oraz chłód przez 12 godzin, co sprawia, że jest niezastąpiona zarówno w pracy, jak i w trakcie aktywności na świeżym powietrzu.Wykonana ze stali nierdzewnej z powłoką M-Powder, butelka łączy nowoczesny design z trwałością i odpornością na uszkodzenia.
Jej nieprzeciekające zamknięcie zapewnia komfort użytkowania, a funkcja FOOD-SAFE gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych napojów. Idealna na co dzień, w podróży, czy na prezent.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 253 szt. | 10 897 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 000 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 974 szt. | 4 317 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 605 szt. | 3 335 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 902 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 717 szt. | 5 502 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 512 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 421 szt. | 2 054 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 320 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 8 szt. | 1 815 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 003 szt. | 48 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 4 883 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 449 szt. | 740 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 044 szt. | 5 452 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 837 szt. | 7 046 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 777 szt. | 3 746 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 740 szt. | 2 614 szt. | 0 szt. |
Film