- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Butelka termiczna stalowa 500 ml MARGARET
Butelka termiczna stalowa 500 ml MARGARET
Dostępne kolory
52,64 PLN netto
Kalkulator
Miedziana butelka izolowana próżniowo z dolną częścią wykonaną z bambusa, szczelnym wieczkiem, uchwytem do przenoszenia o pojemności 500 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6317903 (czarny) | 2 402 szt. | 7 230 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
10 x 10 cm Grawer dookoła |
poniedziałek, 18 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
10 cm
10 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | bambus, silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 6,9 x 22 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,348 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 9617000000 |
| EAN | 4064571032378 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie | 25 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 750 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 40,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 40,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 25,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 8,350 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 145 |
Butelka stalowa termiczna 500 ml to połączenie elegancji i funkcjonalności. Dzięki izolacji próżniowej, utrzymuje ciepłą temperaturę napoju przez 8 godzin, a zimną przez 12, co sprawia, że jest niezastąpiona podczas długich dni w pracy, na treningach czy w podróży.Wykonana z miedzi i z dolną częścią z bambusa, butelka wyróżnia się nowoczesnym designem.
Posiada szczelne zamknięcie, które zapobiega przeciekom, oraz praktyczny uchwyt do łatwego przenoszenia. Jej stylowy wygląd idzie w parze z wysoką funkcjonalnością, czyniąc ją idealnym wyborem dla osób ceniących wygodę i estetykę.
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film