- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 400 ml JOYCE
Kubek termiczny 400 ml JOYCE
Dostępne kolory
14,99 PLN netto
Kalkulator
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6561004 (niebieski) | 2 259 szt. | 4 591 szt. |
0 szt. |
| 6561005 (czerwony) | 629 szt. | 3 234 szt. |
0 szt. |
| 6561006 (biały) | 1 273 szt. | 4 444 szt. |
0 szt. |
| 6561007 (szary) | 1 903 szt. | 3 582 szt. |
0 szt. |
| 6561009 (zielony) | 1 619 szt. | 6 104 szt. |
0 szt. |
| 6561010 (pomarańczowy) | 132 szt. | 696 szt. |
5 000 szt. 2026-10-06 |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
T4 (tampodruk)
Prawy bok
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
T4 (tampodruk)
Lewy bok
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (06) biały |
| Materiał | plastik |
| Pojemność | 400 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,4 x 17,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,209 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 3924100090 |
| EAN | 4064571017962 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie | 25 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 525 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm | 9 |
| Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm | 9 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 63,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 48,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 20,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 5,220 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Waga opakowania jednostkowego kg | 0.058 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Kubek termiczny o pojemności 400 ml to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie praktyczność i wygodę. Wykonany w pełni z dobrej jakości plastiku, kubek jest lekki i odporny na uszkodzenia mechaniczne, np. upadek ze standardowych wysokości, czy zarysowania.
Kubek ten, dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, doskonale mieści się w uchwytach samochodowych, co czyni go idealnym towarzyszem w drodze i nie tylko. Kubek ten posiada pojedyncze ścianki i utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 1,5h, a zimnych do około 2h.
Nada się idealnie jako gadżet na biurko przy pracy, by zapewnić Ci odpowiednią ilość nawodnienia i pozwolić Ci cieszyć się ciepłem kawy/herbaty nieco dłużej! Wykończenia z tworzywa sztucznego zapewniają pewny chwyt, a silikonowa uszczelka gwarantuje szczelność, zapobiegając wyciekom.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film