- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 350 ml z powłoką z recyklingu METODY
Kubek termiczny 350 ml z powłoką z recyklingu METODY
Dostępne kolory
19,99 PLN netto
Kalkulator
Kubek z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej, z zewnątrz z plastikową powłoką z materiału pochodzącego z recyklingu, o pojemności 350 ml, z zamykanym ustnikiem. Kubek utrzymuje ciepło napoju przez 4 godziny.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa | Kolejne dostawy |
|---|---|---|---|---|
| 8496203 (czarny) | 80 szt. | 213 szt. |
5 000 szt. 2026-05-12 |
10 000 szt. 2026-09-01 |
| 8496204 (niebieski) | 0 szt. | 0 szt. |
5 000 szt. 2026-05-12 |
5 000 szt. 2026-09-01 |
| 8496205 (czerwony) | 52 szt. | 302 szt. |
3 000 szt. 2026-05-12 |
4 000 szt. 2026-09-01 |
| 8496206 (biały) | 0 szt. | 0 szt. |
5 000 szt. 2026-05-12 |
--- |
| 8496207 (szary) | 37 szt. | 1 297 szt. |
2 000 szt. 2026-08-25 |
--- |
| 8496208 (żółty) | 1 003 szt. | 348 szt. |
5 000 szt. 2026-09-01 |
--- |
| 8496209 (zielony) | 94 szt. | 3 021 szt. |
3 000 szt. 2026-09-01 |
--- |
| 8496210 (pomarańczowy) | 194 szt. | 32 szt. |
3 000 szt. 2026-05-12 |
2 000 szt. 2026-09-01 |
| 8496211 (różowy) | 104 szt. | 1 720 szt. |
2 000 szt. 2026-05-12 |
--- |
| 8496229 (jasnozielony) | 811 szt. | 2 031 szt. |
2 000 szt. 2026-09-01 |
--- |
| 8496244 (granatowy) | 163 szt. | 0 szt. |
3 000 szt. 2026-05-12 |
7 000 szt. 2026-09-01 |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm | wtorek, 7 kwietnia 2026 |
T4 (tampodruk)
Prawy bok
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
T4 (tampodruk)
Lewy bok
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (05) czerwony |
| Materiał | polipropylen (PP), silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 350 ml |
| Rozmiar produktu | 12,9 x ⌀ 9,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,180 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571044531 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1000 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 51,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 51,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 29,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 9,900 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 220 |
Kubek termiczny o pojemności 350 ml to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i ekologię. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej pochodzącej z recyklingu, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.
Dzięki podwójnym ściankom utrzymuje temperaturę napojów przez długi czas, co sprawia, że jest idealny do biura, na prezent lub podczas podróży.Zamykany ustnik zapewnia komfort użytkowania, zapobiegając przypadkowemu rozlaniu. Ten kubek to połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i troski o środowisko.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 253 szt. | 10 897 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 000 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 979 szt. | 4 320 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 605 szt. | 3 335 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 902 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 717 szt. | 5 502 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 512 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 421 szt. | 2 054 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 320 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 9 szt. | 1 815 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 003 szt. | 348 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 476 szt. | 81 szt. | 2 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 449 szt. | 740 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 405 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 046 szt. | 5 452 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 837 szt. | 7 046 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 777 szt. | 3 746 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 750 szt. | 2 614 szt. | 0 szt. |
Film