- Strona główna
- Elektronika
- Power banki
- Power bank 5000 mAh z ładowarką indukcyjną Magsafe OLIMPIA
Power bank 5000 mAh z ładowarką indukcyjną Magsafe OLIMPIA
Dostępne kolory
109,00 PLN netto
Kalkulator
Power bank o pojemności 5 000 mAh z funkcją ładowania indukcyjnego do smartfonów z techologią Qi i do iPhone’ów. Posiada funkcje Magsafe, kompatybilną z iPhone’ami nowszej generacji, dzięki której telefon przylega do powerbanka, ułatwiając ładowanie bez konieczności zdejmowania etui ochronnego. W smartfonach konieczne jest dokupienie etui magnetycznego, by funkcja Magsafe działała.
Dane techniczne:
- Bateria: Litowo-polimerowa
- Pojemność: 5000 mAh
- Wejście: 5V, 2A
- Moc ładowania bezprzewodowego: 10W
Inne:
- Dołączony kabelek ze złączami USB A i typ C
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 3395803 (czarny) | 0 szt. | 0 szt. |
5 000 szt. 2026-07-14 |
| 3395807 (szary) | 21 szt. | 0 szt. |
2 000 szt. 2026-07-14 |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L2 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
2 x 4 cm | piątek, 3 kwietnia 2026 |
L2 (grawer laserowy)
Obudowa
2 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: piątek, 3 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | aluminium |
| Pojemność | 5000 mAh |
| Rozmiar produktu | 10,5 x 6,6 x 1 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,15 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 8507600090 |
| EAN | 4064571038332 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 30,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 24,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 9,70 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 7,500 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
Power bank o pojemności 5 000 mAh, wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu to praktyczne rozwiązanie do codziennego ładowania urządzeń. Posiada funkcję ładowania indukcyjnego o mocy 10 W, która jest kompatybilna ze smartfonami z technologią Qi oraz z iPhone’ami.
Powerbank wyposażony jest również w funkcję Magsafe, czyli magnetyczne ładowanie, kompatybilne z iPhone’ami nowszej generacji oraz z pozostałymi smartfonami, które mają dokupione w tym celu specjalne etui magnetyczne. Dzięki temu telefon mocno przylega do powerbanka, zapewniając stabilne i optymalne warunki ładowania.Cechy ogólne:Pojemność: 5 000 mAh.Funkcja magnetyczna jest aktywna w przypadku telefonu iPhone z magnetycznym tyłem oraz w przypadku pozostałych telefonów, które mają dokupione magnetyczne etui.Funkcja bezprzewodowego ładowania działa w smarfonach z technologią Qi oraz w iPhone’ach.
Podobne produkty
Cena katalogowa 103,62 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 107 szt. | 2 553 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 122,95 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 072 szt. | 2 050 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 263,57 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 910 szt. | 1 950 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 121,90 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 491 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 98,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 014 szt. | 1 847 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 105,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 897 szt. | 6 622 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 32,43 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 766 szt. | 2 320 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 99,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 267 szt. | 1 979 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 139,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 196 szt. | 2 536 szt. | 2 000 szt. |
Cena katalogowa 237,20 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 148 szt. | 0 szt. | 1 000 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 100,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 1 688 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 37 szt. | 116 szt. | 1 000 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 109,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 21 szt. | 0 szt. | 2 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 254,78 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 8 szt. | 0 szt. | 2 004 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 69,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 948 szt. | 2 000 szt. |
Cena katalogowa 81,65 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 299,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 szt. | 1 225 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 2 060 szt. | 2 000 szt. |
Cena katalogowa 108,01 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 823 szt. | 0 szt. |