- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 300 ml MATTHEW
Kubek termiczny 300 ml MATTHEW
Dostępne kolory
35,07 PLN netto
Kalkulator
Kubek ze stali nierdzewnej o podwójnych ściankach (izolacja próżniowa) i pojemności 300 ml. Przezroczyste plastikowe wieczko posiada silikonową uszczelkę. Otwór do picia nie jest zamykany, wypełniony kubek należy przechowywać w pozycji stojącej.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6252203 (czarny) | 1 740 szt. | 2 614 szt. |
0 szt. |
| 6252206 (biały) | 104 szt. | 1 070 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 3 cm | wtorek, 7 kwietnia 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
25 x 4 cm Grawer dookoła |
poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Prawy bok
4 cm
3 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Lewy bok
4 cm
3 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
25 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | metal, plastik |
| Pojemność | 300 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8 x 11,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,24 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 9617000000 |
| EAN | 4064571029453 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 24 szt. |
| Duże opakowanie | 24 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 960 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 60,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 40,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 15,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 5,750 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 82 |
| Paleta (wysokość) cm | 180 |
Kubek termiczny 300 ml to praktyczne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę, funkcjonalność i estetykę. Wykonany ze stali nierdzewnej, zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia, a dzięki podwójnym ściankom z izolacją próżniową, doskonale utrzymuje temperaturę napojów. Kubek utrzymuje ciepło do 6 godzin, a zimno do 9 godzin, co czyni go idealnym wyborem zarówno do biura, jak i na prezent.Przezroczyste plastikowe wieczko z silikonową uszczelką zapewnia pewne zamknięcie, chroniąc przed przypadkowym rozlaniem napoju, a otwór do picia pozwala na komfortowe korzystanie z kubka bez konieczności jego zdejmowania.
Warto jednak pamiętać, że kubek należy przechowywać w pozycji stojącej, aby uniknąć ewentualnych przecieków.Oprócz funkcjonalności, kubek cechuje się eleganckim wyglądem, który sprawia, że jest to doskonały wybór zarówno do codziennego użytku, jak i jako część wyposażenia firmy. Dzięki możliwości łatwej personalizacji, może stanowić oryginalny gadżet reklamowy, który z pewnością przyciągnie uwagę.Idealny do biura, na prezent czy podczas codziennych dojazdów, kubek termiczny 300 ml łączy nowoczesny design z niezawodną funkcjonalnością, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 253 szt. | 10 897 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 000 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 974 szt. | 4 317 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 605 szt. | 3 335 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 902 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 717 szt. | 5 502 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 512 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 421 szt. | 2 054 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 320 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 8 szt. | 1 815 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 003 szt. | 48 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 4 883 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 449 szt. | 740 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 044 szt. | 5 452 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 837 szt. | 7 046 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 777 szt. | 3 746 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 740 szt. | 2 614 szt. | 0 szt. |
Film