- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 300 ml JOHN
Kubek termiczny 300 ml JOHN
Dostępne kolory
43,85 PLN netto
Kalkulator
Kubek charakteryzujący się podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej oraz bambusową pokrywką. Dzięki tym cechom napój utrzymuje ciepło przez długi czas. Pojemność 300 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8392803 (czarny) | 577 szt. | 1 042 szt. |
0 szt. |
| 8392804 (niebieski) | 590 szt. | 1 010 szt. |
0 szt. |
| 8392805 (czerwony) | 1 660 szt. | 687 szt. |
0 szt. |
| 8392806 (biały) | 513 szt. | 1 432 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm Kubek |
wtorek, 7 kwietnia 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 4 cm Przykrywka |
wtorek, 7 kwietnia 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm Kubek |
środa, 8 kwietnia 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Pokrywka
ø 4 cm
cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Prawy bok
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Lewy bok
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
T4 (tampodruk)
Prawy bok
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: środa, 8 kwietnia 2026
T4 (tampodruk)
Lewy bok
3,5 cm
3,5 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: środa, 8 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (04) niebieski |
| Materiał | bambus, stal nierdzewna |
| Pojemność | 300 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8 x 12,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,305 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571039308 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 10 szt. |
| Duże opakowanie | 20 szt. |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 52,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 44,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 15,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 6,100 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
Kubek termiczny o pojemności 300 ml to doskonały wybór dla osób szukających funkcjonalności, stylu i ekologicznych rozwiązań. Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej, kubek zapewnia doskonałą izolację termiczną, co pozwala utrzymać temperaturę napoju na dłużej. Ciepłe napoje pozostają gorące przez 1 godzinę, a zimne – chłodne przez 2 godziny, co sprawia, że jest to idealny wybór na co dzień – do biura, na prezent czy na wycieczki.Kubek wyposażony jest w bambusową pokrywkę, która nie tylko nadaje mu elegancki wygląd, ale również zapewnia dodatkową funkcjonalność.
Bambus to materiał ekologiczny, który wpisuje się w trend dbania o środowisko, a jednocześnie zapewnia trwałość i wytrzymałość. Pokrywka doskonale zabezpiecza napój przed rozlaniem, dzięki czemu kubek jest wygodny w użytkowaniu i łatwy do zabrania wszędzie, gdzie potrzebujesz – do pracy, na spacer, czy w podróż.Pojemność 300 ml sprawia, że kubek jest wystarczająco duży na ulubioną kawę, herbatę czy napój chłodzący, jednocześnie nie zajmując dużo miejsca w torbie czy plecaku.
Jego prosty, ale nowoczesny design sprawia, że będzie się świetnie prezentować w każdej sytuacji, a także doskonale nadaje się do personalizacji, np. na firmowe gadżety reklamowe.Bezpieczny dla zdrowia (food-safe), wykonany z wysokiej jakości materiałów, kubek termiczny z bambusową pokrywką to świetny wybór dla osób, które cenią sobie estetykę, wygodę i troskę o planetę.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 253 szt. | 10 897 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 000 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 974 szt. | 4 317 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 605 szt. | 3 335 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 902 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 717 szt. | 5 502 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 512 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 421 szt. | 2 054 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 323 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 8 szt. | 1 815 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 003 szt. | 48 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 4 883 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 449 szt. | 740 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 044 szt. | 5 452 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 837 szt. | 7 046 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 777 szt. | 3 746 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 740 szt. | 2 614 szt. | 0 szt. |
Film