- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Butelka termiczna stalowa 550 ml ze stali z recyklingu SARA 500 ml
Butelka termiczna stalowa 550 ml ze stali z recyklingu SARA 500 ml
Dostępne kolory
39,46 PLN netto
Kalkulator
Butelka z podwójnymi ściankami, wykonana ze stali nierdzewnej, zamykana szczelną zakrętką. Pojemność 500 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8382406 (biały) | 819 szt. | 4 854 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
12 x 20 cm | środa, 8 kwietnia 2026 |
|
SU2 (sublimacja) Maks. ilość kolorów: Full color |
8 x 20 cm | środa, 8 kwietnia 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | wtorek, 7 kwietnia 2026 |
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
20 cm
12 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: środa, 8 kwietnia 2026
SU2 (sublimacja)
Nadruk dookoła
20 cm
8 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Nadruk tylko na białych podłożach
Zalecane mycie ręczne
Wyraziste i nasycone kolory
Termin znakowania: środa, 8 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 7 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (06) biały |
| Materiał | silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 7,1 x 22,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,332 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 9617000000 |
| EAN | 4064571039025 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 30 szt. |
| Duże opakowanie | 30 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 720 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 48,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 40,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 25,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 9,950 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 180 |
Butelka idealna dla osób, które szukają eleganckiego i praktycznego dodatku do codziennego użytkowania. Wykonana z metalu powleczonego powłoką ORCA charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i trwałością. Dzięki izolowanym próżniowo ściankom, butelka skutecznie utrzymuje temperaturę napojów na nieco dłużej przez optymalny czas.
Nadaje się zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Dzięki uszczelce przy zakrętce, można zabrać ją do torby czy plecaka bez obawy o rozlanie zawartości.
Estetyczna i dobra do codziennego użytkowania podczas podróży, w biurze czy na siłowni, ta butelka to niezawodny towarzysz w każdej sytuacji. Cechy produktu:Pojemność to 500 ml.Wykonana ze stali nierdzewnej.Proste ścianki z pękatym zakończeniem u góry.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 253 szt. | 10 897 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 000 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 974 szt. | 4 317 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 605 szt. | 3 335 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 902 szt. | 3 878 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 717 szt. | 5 502 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 512 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 421 szt. | 2 054 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 320 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 8 szt. | 1 815 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 003 szt. | 48 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 4 883 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 449 szt. | 740 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 046 szt. | 5 452 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 837 szt. | 7 046 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 777 szt. | 3 746 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 750 szt. | 2 614 szt. | 0 szt. |
Film