- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 400 ml ELEONORA
Kubek termiczny 400 ml ELEONORA
Dostępne kolory
37,70 PLN netto
Kalkulator
Kubek termiczny wykonany ze stali nierdzewnej, o pojemności 400 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6265803 (czarny) | 127 szt. | 4 902 szt. |
5 000 szt. 2026-09-15 |
| 6265804 (niebieski) | 6 szt. | 4 689 szt. |
5 000 szt. 2026-07-21 |
| 6265805 (czerwony) | 371 szt. | 2 396 szt. |
0 szt. |
| 6265806 (biały) | 68 szt. | 17 szt. |
2 000 szt. 2026-09-15 |
| 6265807 (szary) | 1 170 szt. | 3 400 szt. |
0 szt. |
| 6265809 (zielony) | 131 szt. | 3 555 szt. |
0 szt. |
| 6265898 (złoty) | 0 szt. | 2 467 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
10 x 4 cm Grawer dookoła |
poniedziałek, 18 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Prawy bok
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Lewy bok
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
10 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (98) złoty |
| Materiał | silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 400 ml |
| Rozmiar produktu | 19 x 8,3 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,304 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 96170000000 |
| EAN | 4064571034556 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | brak opakowania |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 840 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 57,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 48,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 22,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 9,250 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 210 |
Kubek termiczny o pojemności 500 ml to klasyczny wybór dla osób poszukujących sprawdzonego i niedrogiego gadżetu reklamowego. Wykonany ze stali nierdzewnej, wyróżnia się trwałością i eleganckim wyglądem. Kubek posiada podwójne ścianki, dzięki czemu kubek nie nagrzewa się tak szybko od gorących napojów.
Ścianki pomagają również trzymać temperaturę napoju, choć nie są one próżniowe. Smukły kształt kubka oraz wymiary Ø8×19,2 cm sprawiają, że idealnie pasuje do większości uchwytów samochodowych, co czyni go doskonałym wyborem dla osób będących w ciągłym ruchu. Silikonowa uszczelka nie tylko ułatwia zamykanie, ale także zapewnia dodatkowe uszczelnienie, co zapobiega wyciekaniu napoju, dzięki temu można go bez obaw przenosić.
Kubek termiczny to nie tylko praktyczny, ale również stylowy gadżet, który sprawdzi się jako element kampanii reklamowej. Dodatkowo to jeden z najczęściej wybieranych modeli pod personalizację, np. jako prezent dla klientów czy pracowników z wygrawerowanym na kubku imieniem.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film