- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Szklanka z pokrywką 500 ml ARNOLD
Szklanka z pokrywką 500 ml ARNOLD
Dostępne kolory
45,61 PLN netto
Kalkulator
Szklanka z podwójnymi ściankami, wykonana ze szkła, o pojemności 500 ml, z bambusowym wieczkiem.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8153666 (przeźroczysty) | 960 szt. | 3 883 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
4 x 4 cm | piątek, 22 maja 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 5 cm Pokrywka |
wtorek, 19 maja 2026 |
C1(A) kalkomania
Przód
4 cm
4 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
C1(A) kalkomania
Tył
4 cm
4 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: piątek, 22 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Pokrywka
ø 5 cm
cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (66) przeźroczysty |
| Materiał | bambus, szkło |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,7 x 15 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,372 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013379900 |
| EAN | 4064571021068 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 50 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 600 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 54,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 54,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 38,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 18,600 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 185 |
Szklanka z pokrywką o pojemności 500 ml jest wykonana z wysokiej jakości szkła borokrzemianowego, które charakteryzuje się trwałością i odpornością na zarysowania. Przejrzysta konstrukcja szklanki pozwala dodatkowo na stylowe serwowanie napojów, prezentując się elegancko z każdym napojem. Podwójne ścianki i dno szklanki nie tylko poprawiają jej wygląd, ale również zapewniają dodatkowe korzyści użytkowe.
Dzięki podwójnym ściankom, napoje pozostają dłużej w odpowiedniej temperaturze, a użytkownik chroniony jest przed oparzeniem dłoni, co czyni szklankę idealnym wyborem zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Do szklanki dołączona jest bambusowa pokrywka, która wyposażona jest w uszczelkę, zapewniając szczelne zamknięcie, które chroni napoje przed zanieczyszczeniami oraz owadami, co jest szczególnie przydatne podczas spożywania napojów na świeżym powietrzu. Dzięki temu, szklanka sprawdza się doskonale nie tylko w domu, ale również podczas pikników w ogrodzie czy na tarasie.
Uniwersalny design szklanki sprawia, że doskonale komponuje się z każdą zastawą stołową, dodając elegancji i nowoczesności. Jej minimalistyczny, a zarazem stylowy wygląd sprawia, że jest to również doskonały pomysł na prezent, który z pewnością ucieszy każdego miłośnika pięknych i praktycznych przedmiotów.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 2 281 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 48 szt. | 2 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 17 449 szt. | 53 784 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 138 szt. | 38 949 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 863 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 595 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 034 szt. | 52 671 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 916 szt. | 12 345 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 16 027 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 538 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 533 szt. | 18 788 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 458 szt. | 1 693 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 226 szt. | 1 796 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 096 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 067 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 51,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 754 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 834 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 020 szt. | 735 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 975 szt. | 4 041 szt. | 5 010 szt. |