- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny bambusowy 400 ml CHRISTOPH
Kubek termiczny bambusowy 400 ml CHRISTOPH
Dostępne kolory
46,49 PLN netto
Kalkulator
Bambusowy kubek. Wnętrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, pokrywka z plastiku i metalu. Pojemność 400 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6092613 (beżowy) | 0 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 4 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (13) beżowy |
| Materiał | bambus, stal nierdzewna |
| Pojemność | 400 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8 x 17,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,286 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571015968 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie | 25 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 700 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm | 9 |
| Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm | 9 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 48,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 47,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 21,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 7,150 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 200 |
Kubek termiczny bambusowy 400 ml to ekologiczny wybór, który łączy funkcjonalność z estetyką. Wykonany z wysokiej jakości bambusa, kubek posiada wnętrze ze stali nierdzewnej, co zapewnia doskonałą izolację termiczną. Dzięki technologii WARM 4H utrzymuje ciepło przez 4 godziny, a funkcja COLD 8H gwarantuje, że napój pozostanie zimny przez 8 godzin.
Kubek jest szczelny (LEAKPROOF), co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do zabrania napoju w podróż.Posiada pokrywkę wykonaną z plastiku i metalu, co dodatkowo zwiększa jego trwałość. O pojemności 400 ml, doskonale sprawdzi się do biura, na prezent, czy w trakcie codziennych podróży.Kubek termiczny bambusowy to wybór dla osób szukających produktów przyjaznych środowisku, które jednocześnie oferują niezawodność i wygodę.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film