- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Pojemniki na żywność
- Lunch box ze sztućcami 950 ml JULIANA
Lunch box ze sztućcami 950 ml JULIANA
Dostępne kolory
52,64 PLN netto
Kalkulator
Pudełko na lunch wykonane ze stali nierdzewnej, z bambusowym wieczkiem oraz sztućcami, o pojemności 950 ml. Zamykane gumką, w której znajdują się przegródki na sztućce.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8231313 (beżowy) | 185 szt. | 3 907 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
6 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Pokrywka
6 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (13) beżowy |
| Materiał | bambus, silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 950 ml |
| Rozmiar produktu | 18 x 13 x 7,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,45 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571028524 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 15 szt. |
| Duże opakowanie | 30 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 480 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 43,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 21,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 21,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 44,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 45,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 42,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 13,200 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 6,200 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 86 |
| Paleta (wysokość) cm | 195 |
Idealne pudełko śniadaniowe o pojemności ok. 1000 ml, gotowe do użycia w biurze i nie tylko. Dzięki sztućcom, dołączonym do zestawu i podpiętym bezpiecznie za pomocą elastycznej gumki, lunchbox nadaje się również jako kompletny i kompaktowy pojemnik, będący wygodną opcją na wycieczkach i piknikach.
Lunchbox wykonany jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jego długowieczność i odporność na uszkodzenia. Posiada eleganckie bambusowe wieczko, zaimpregnowane olejem, zapewniające trwałość i naturalny wygląd przez długi czas. Pudełko jest idealne do przenoszenia przekąsek, drugiego śniadania oraz owoców i warzyw, zapewniając zdrowe posiłki w każdych warunkach.
Dzięki niewielkim wymiarom, łatwo zmieści się w torbie czy plecaku, oferując wygodę użytkowania. Lunchbox nie jest przeznaczony do przenoszenia zup czy innych płynnych potraw, ale świetnie sprawdzi się na suche produkty.
Ze względu na specyfikację produktu, zalecane mycie ręczne. Wybierając ten model, stawiasz na trwałość, ekologię i styl w jednym.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Podobne produkty
Cena katalogowa 19,33 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 25 szt. | 8 583 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 31,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 803 szt. | 5 978 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 074 szt. | 2 534 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 856 szt. | 10 531 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 704 szt. | 2 817 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 508 szt. | 11 573 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 709 szt. | 1 866 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 688 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 39,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 678 szt. | 4 586 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 77,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 558 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 105,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 476 szt. | 1 504 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 466 szt. | 2 753 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 354 szt. | 1 651 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 185 szt. | 3 907 szt. | 0 szt. |
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 1 431 szt. | 1 000 szt. |
Film
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 1 389 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 45,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 2 310 szt. | 1 688 szt. |
Cena katalogowa 115,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 567 szt. | 0 szt. |