- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 400 ml ALFRED
Kubek termiczny 400 ml ALFRED
Dostępne kolory
42,50 PLN netto
Kalkulator
Kubek termiczny z podwójnymi ściankami, nieślizgającym się dnem, wykonany ze stali nierdzewnej. Pojemność 400 ml. Kubek nie będzie w 100% szczelny, jeśli płyn będzie miał zbyt wysoką temperaturę lub jeśli zostanie odwrócony do góry dnem.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6257407 (szary) | 67 szt. | 2 926 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
S2 (sitodruk) Maks. ilość kolorów: 1 |
18 x 8 cm Nadruk dookoła |
wtorek, 19 maja 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
5 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
20 x 6 cm Grawer dookoła |
poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 4 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
S2 (sitodruk)
Nadruk dookoła
18 cm
8 cm
max.: 1
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Farba wnika w materiał
Wyraziste i nasycone kolory
Trwałość nadruków
Znakowanie na powierzchniach płaskich i cylindrycznych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Prawy bok
5 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Lewy bok
5 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
20 cm
6 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (07) szary |
| Materiał | silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 400 ml |
| Rozmiar produktu | 17,3 x 8 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,251 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571030640 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | brak opakowania |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 600 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 46,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 47,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 39,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 12,550 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 160 |
Kubek termiczny o pojemności 400 ml to niezawodny towarzysz codziennych wyzwań, łączący nowoczesny design z wyjątkową funkcjonalnością. Dzięki podwójnym ściankom ze stali nierdzewnej i technologii izolacji próżniowej, skutecznie utrzymuje temperaturę napoju. Gorące napoje pozostają ciepłe do 8 godzin, a zimne zachowują swoją niską temperaturę nawet przez 12 godzin.Antypoślizgowe dno zapewnia stabilność, minimalizując ryzyko przewrócenia kubka na biurku, w samochodzie czy w podróży.
Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie, a szczelne zamknięcie zapobiega przypadkowemu rozlaniu. Należy jednak pamiętać, że w przypadku bardzo wysokiej temperatury płynu lub odwrócenia kubka do góry dnem, nie jest on w 100% szczelny.Jego solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałość, a estetyczny wygląd sprawia, że doskonale komponuje się zarówno z eleganckim, jak i sportowym stylem. Idealny do pracy, podróży i codziennego użytkowania.
Zapewnia komfort picia w każdej sytuacji.Postaw na funkcjonalność i styl w jednym. Wybierz kubek termiczny, który zadba o Twoje ulubione napoje przez cały dzień.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film