- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Pojemniki na żywność
- Pojemnik na żywność 700 ml TYMON
Pojemnik na żywność 700 ml TYMON
Dostępne kolory
26,28 PLN netto
Kalkulator
Pojemnik wykonany ze szkła borokrzemianowego z bambusową pokrywką wyposażoną w silikonowy pierścień, który zapewnia szczelność słoika. Pojemność 700 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8261566 (przeźroczysty) | 1 729 szt. | 2 872 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
6 x 6 cm Słoik |
czwartek, 9 kwietnia 2026 |
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 5 cm Pokrywka |
poniedziałek, 6 kwietnia 2026 |
C1(A) kalkomania
Przód
6 cm
6 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 9 kwietnia 2026
C1(A) kalkomania
Tył
6 cm
6 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 9 kwietnia 2026
L3 (grawer laserowy)
Pokrywka
ø 5 cm
cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 6 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (66) przeźroczysty |
| Materiał | drewno, silikon, szkło |
| Pojemność | 700 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 10,2 x 14,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,271 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013499900 |
| EAN | 4064571031128 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 720 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 44,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 35,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 32,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 6,500 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
Stylowy i praktyczny pojemnik na żywność o pojemności 700 ml to doskonałe rozwiązanie do przechowywania sypkich produktów spożywczych. Wykonany z wytrzymałego szkła borokrzemianowego, wyróżnia się odpornością uszkodzenia, a jednocześnie jest całkowicie bezpieczny w kontakcie z żywnością.Naturalna bambusowa pokrywka nadaje pojemnikowi elegancki, ekologiczny wygląd, a dzięki silikonowemu pierścieniowi gwarantuje szczelność, zabezpieczając zawartość przed wilgocią i utratą aromatu.
Transparentne szkło pozwala na łatwą kontrolę ilości przechowywanych produktów, bez konieczności otwierania słoika.Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że doskonale sprawdzi się do przechowywania kawy, herbaty, cukru, orzechów czy przypraw, pomagając w utrzymaniu porządku w kuchni. To funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które łączy minimalistyczny design z dbałością o środowisko.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 19,33 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 11 szt. | 9 560 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 31,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 084 szt. | 6 001 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 075 szt. | 2 588 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 857 szt. | 10 531 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 777 szt. | 3 746 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 729 szt. | 2 872 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 509 szt. | 11 573 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 45,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 297 szt. | 2 869 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 39,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 879 szt. | 1 738 szt. | 3 000 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 715 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 710 szt. | 1 873 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 594 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 77,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 641 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 550 szt. | 372 szt. | 3 006 szt. |
Cena katalogowa 105,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 476 szt. | 1 504 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 309 szt. | 4 030 szt. | 0 szt. |
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 1 826 szt. | 1 000 szt. |
Film
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 115,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 567 szt. | 0 szt. |