- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Pojemniki na żywność
- Słoik szklany 400 ml CORDULA
Słoik szklany 400 ml CORDULA
Dostępne kolory
15,73 PLN netto
Kalkulator
Słoik wykonany ze szkła borokrzemianowego, z pokrywaką zamykaną na zatrzask, uszczelniany silikonem. Pojemność 400 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8262466 (przeźroczysty) | 715 szt. | 7 476 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
4 x 3 cm | piątek, 10 kwietnia 2026 |
C1(A) kalkomania
Prawy bok
4 cm
3 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: piątek, 10 kwietnia 2026
C1(A) kalkomania
Lewy bok
4 cm
3 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: piątek, 10 kwietnia 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (66) przeźroczysty |
| Materiał | silikon, stal nierdzewna, szkło |
| Pojemność | 400 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 9,7 x 10,3 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,5629 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7013499900 |
| EAN | 4064571031166 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 49,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 37,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 25,70 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 13,800 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
Średniej wielkości słoik szklany wykonany ze szkła borokrzemowego to eleganckie i praktyczne rozwiązanie do przechowywania żywności. Szkło borokrzemowe, znane ze swojej wyjątkowej wytrzymałości na zmiany temperatur, jest idealnym materiałem do bezpiecznego kontaktu z żywnością. Słoik wyposażony jest w pokrywkę zamykaną na solidny zatrzask oraz silikonową uszczelkę, co zapewnia doskonałą szczelność.
Dzięki temu słoik skutecznie zachowuje świeżość i aromaty przechowywanych produktów, chroniąc je przed wilgocią i dostępem powietrza. To idealny wybór do przechowywania różnorodnych produktów spożywczych, takich jak przyprawy, kawa, herbata, orzechy czy suszone owoce. Jego kompaktowy rozmiar i funkcjonalność sprawiają, że doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni, jak i na półce w spiżarni, dodając eleganckiego akcentu każdemu wnętrzu.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 19,33 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 11 szt. | 9 560 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 31,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 084 szt. | 6 061 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 075 szt. | 2 588 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 10,46 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 857 szt. | 10 531 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 777 szt. | 3 746 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 26,28 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 729 szt. | 2 872 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 11,34 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 509 szt. | 11 573 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 45,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 297 szt. | 2 869 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 39,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 879 szt. | 1 738 szt. | 3 000 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 715 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 31,55 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 710 szt. | 1 873 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 594 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 77,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 641 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 105,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 476 szt. | 1 504 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 309 szt. | 4 030 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 28,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 9 szt. | 372 szt. | 3 006 szt. |
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 1 826 szt. | 1 000 szt. |
Film
Cena katalogowa 131,74 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 115,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 567 szt. | 0 szt. |