- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 300 ml ARANSOL Schwarzwolf
Kubek termiczny 300 ml ARANSOL Schwarzwolf
Dostępne kolory
Kubek termiczny z podwójnymi ściankami, o pojemności 300 ml, wykonany ze stali nierdzewnej. Kubek utrzyma temperaturę napoju przez 6 godzin (mierzone w temperaturze pokojowej). Dzięki ustnikowi 360° umożliwia picie z dowolnej strony kubka.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| F5106100AJ307 (szary) | 0 szt. | 1 970 szt. |
2 004 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | Schwarzwolf |
| Kolor | (07) szary |
| Materiał | plastik, stal nierdzewna |
| Pojemność | 300 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8 x 19 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,326 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 96170000 |
| EAN | 8595611011726 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | opakowanie Schwarzwolf |
| Małe opakowanie | 1 szt. |
| Duże opakowanie | 12 szt. |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 22.50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 4.20 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 26.50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 35 |
Kubek termiczny ARANSOL Schwarzwolf o pojemności 300 ml to doskonały wybór dla osób, które cenią wygodę i funkcjonalność w jednym produkcie. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest trwały, odporny na uszkodzenia i łatwy do utrzymania w czystości.
Dzięki podwójnym ściankom, kubek doskonale izoluje napój od otoczenia, co pozwala utrzymać jego temperaturę przez 6 godzin - zarówno ciepłe napoje, jak kawa czy herbata, jak i zimne napoje, które długo pozostaną orzeźwiające.Kubek wyposażony jest w innowacyjny ustnik 360°, który umożliwia picie z dowolnej strony kubka, co jest bardzo wygodne, zwłaszcza w ruchu.Jest to produkt, który sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas codziennych podróży. Smukła konstrukcja pozwala na łatwe przechowywanie kubka, a jego estetyczny wygląd i funkcjonalność sprawiają, że staje się on niezastąpionym towarzyszem na co dzień.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film