- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka termiczna 500 ml NIKKO Schwarzwolf
Butelka termiczna 500 ml NIKKO Schwarzwolf
Dostępne kolory
Butelka termiczna z podwójnymi ściankami, o pojemności 500 ml. Butelka ma ergonomiczny kształt i została wyposażona w obrotową rączkę. Utrzymuje temperaturę przez 20 godzin (mierzone w temperaturze pokojowej).
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| F4912300AJ303 (czarny) | 3 szt. | 2 287 szt. |
0 szt. |
| F4912301AJ304 (niebieski) | 4 szt. | 1 564 szt. |
0 szt. |
| F4912302AJ307 (szary) | 4 szt. | 1 881 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | Schwarzwolf |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 6,7 x 23 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,332 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 96170000000 |
| EAN | 8595611011733 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | opakowanie Schwarzwolf |
| Małe opakowanie | 1 szt. |
| Duże opakowanie | 30 szt. |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 13 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 45 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 24 |
Butelka termiczna NIKKO Schwarzwolf to funkcjonalny i elegancki wybór dla osób, które potrzebują niezawodnego sposobu na utrzymanie idealnej temperatury napojów przez cały dzień. Dzięki podwójnym ściankom, butelka doskonale izoluje napój, utrzymując go gorącym przez 20 godzin (mierzone w temperaturze pokojowej), co czyni ją świetnym rozwiązaniem na długie podróże, wypady na świeżym powietrzu czy w codziennej pracy.Butelka ma ergonomiczny kształt, który zapewnia wygodę użytkowania i pewny chwyt, a obrotowa rączka ułatwia jej przenoszenie, dodając funkcjonalności i mobilności. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia, a jej stylowy wygląd sprawia, że jest nie tylko praktyczna, ale także elegancka.Idealna na prezent lub do codziennego użytku, butelka termiczna NIKKO Schwarzwolf to niezastąpiony gadżet dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i wysoką jakość.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 001 szt. | 3 928 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 75 szt. | 3 691 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 31 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 067 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 562 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 230 szt. | 11 038 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 795 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 902 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 321 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 274 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 208 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 868 szt. | 8 242 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 776 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 765 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 965 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°