- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Kubek ceramiczny 400 ml JOAN
Kubek ceramiczny 400 ml JOAN
Dostępne kolory
22,00 PLN netto
Kalkulator
Kubek ceramiczny o ciekawym wzorze, o pojemności 400ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8384106 (biały) | 84 szt. | 4 982 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
o 4 cm Spód |
czwartek, 21 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
o 4 cm Spód |
wtorek, 19 maja 2026 |
|
ET(N1) etykieta do 29 cm2 Maks. ilość kolorów: Full color |
4 x 3 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
C1(A) kalkomania
Spód
ø 4 cm
cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (06) biały |
| Materiał | ceramika |
| Pojemność | 400 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,8 x 9,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,345 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 6912002910 |
| EAN | 4064571039056 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 48 szt. |
| Duże opakowanie | 48 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1152 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 47,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 30,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 42,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 16,550 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 121 |
| Paleta (szerość) cm | 79 |
| Paleta (wysokość) cm | 183 |
Ceramiczny kubek o pojemności 400 ml to połączenie funkcjonalności i unikatowego designu. Jego prążkowana faktura nie tylko dodaje artystycznej estetyki, ale również zapewnia pewny chwyt, zapobiegając wyślizgnięciu się z dłoni. Przyjemny w dotyku, idealnie nadaje się do codziennego użytku.
Kubek posiada szerokie i wygodne ucho, które ułatwia trzymanie i zwiększa komfort podczas picia. Dzięki starannemu wykonaniu i oryginalnemu wzornictwu, ten kubek świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze, a jego wyjątkowy charakter przyciągnie uwagę każdego.Cechy ogólne:Wykonany z ceramiki.Pojemność 400 ml.
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 2 281 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 48 szt. | 2 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 17 449 szt. | 53 784 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 138 szt. | 38 949 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 863 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 595 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 034 szt. | 52 671 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 916 szt. | 12 345 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 16 027 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 538 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 533 szt. | 18 788 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 458 szt. | 1 693 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 226 szt. | 1 796 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 096 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 067 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 51,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 754 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 834 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 020 szt. | 735 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 975 szt. | 4 041 szt. | 5 010 szt. |