- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny ze słomką 500 ml RODRIGO
Kubek termiczny ze słomką 500 ml RODRIGO
Dostępne kolory
43,85 PLN netto
Kalkulator
Kubek termiczny 500 ml wykonany ze stali nierdzewnej z izolacją termiczną, bambusową pokrywką i słomką z tworzywa sztucznego.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8396706 (biały) | 514 szt. | 3 636 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 4 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Przód
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Tył
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (06) biały |
| Materiał | bambus, plastik, stal nierdzewna |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 9,2 x 17,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,333 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 9617000000 |
| EAN | 4064571039346 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie | 25 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 600 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 50,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 50,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 28,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 10,750 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 220 |
Kubek termiczny o pojemności 500 ml wykonany ze stali nierdzewnej. Model ten, charakteryzujący się podwójną izolacją termiczną, skutecznie utrzymuje optymalną temperaturę napojów przez dłuższy czas – zarówno w przypadku gorących, jak i zimnych napojów. Stylowa bambusowa pokrywka nadaje kubkowi ekologicznego charakteru, a umieszczona w nim słomka z tworzywa sztucznego zapewnia wygodę użytkowania.
To ekologiczne zamknięcie nie tylko świetnie się prezentuje, ale również zapobiega przypadkowemu wylaniu się napoju. Powierzchnia kubka jest idealna pod personalizowany grawer, co czyni go doskonałym pomysłem na elegancki upominek, wyróżniający się zarówno designem, jak i jakością wykonania.Cechy ogólne:Materiały: bambus, silikon, tworzywo sztuczne, stal nierdzewnaPodwójne ścianki próżniowe.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Bambus i drewno są materiałami naturalnymi, dlatego każdy produkt może się nieznacznie różnić, co ma wpływ również na znakowanie grawerem laserowym. Takie różnice nie wpływają na użytkowanie produktu i nie mogą być powodem reklamacji.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film