- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Kubek stalowy składany 250 ml HEATHER
Kubek stalowy składany 250 ml HEATHER
Dostępne kolory
19,25 PLN netto
Kalkulator
Składany kubek do picia ze stali nierdzewnej o pojemności 250 ml. Można go przechowywać w zintegrowanej metalowej puszce z karabińczykiem, aby zaoszczędzić miejsce.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8399207 (szary) | 73 szt. | 959 szt. |
5 040 szt. 2026-06-09 |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L2 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
o 4 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
o 4 cm | środa, 20 maja 2026 |
L2 (grawer laserowy)
Spód
ø 4 cm
cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (07) szary |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Pojemność | 250 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 7,8 x 3,3 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,144 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571039377 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 8 szt. |
| Duże opakowanie | 80 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 2880 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 16,50 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 17,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 17,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 36,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 18,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 44,50 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 11,500 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 1,100 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 160 |
Składany kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 250 ml to kompaktowe i praktyczne rozwiązanie dla osób ceniących mobilność i wygodę. Wykonany z wysokiej jakości materiału, zapewnia trwałość oraz odporność na warunki zewnętrzne, co sprawia, że jest idealnym towarzyszem podczas biwaków, wycieczek, czy aktywności na świeżym powietrzu. Kubek można łatwo złożyć i przechowywać w zintegrowanej metalowej puszce z karabińczykiem, co pozwala na szybkie przypięcie go do plecaka lub paska i wygodne noszenie w dowolnym miejscu.
To nie tylko praktyczny, ale i stylowy gadżet, idealny jako upominek dla miłośników przygód i aktywnego stylu życia.Cechy ogólne:Materiały: stal nierdzewna, cynkowany karabińczyk.Rozmiar po złożeniu: ø7,8cm x 3,3 cm.Kubek górna średnica: ø7cm. Wysokość kubka: 8,2 cm (po złożeniu 3,3 cm).
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 2 281 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 48 szt. | 2 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 17 449 szt. | 53 784 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 138 szt. | 38 949 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 863 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 595 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 034 szt. | 52 671 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 916 szt. | 12 345 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 16 027 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 538 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 533 szt. | 18 788 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 458 szt. | 1 693 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 226 szt. | 1 796 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 096 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 067 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 51,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 754 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 834 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 020 szt. | 735 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 975 szt. | 4 041 szt. | 5 010 szt. |