- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 500 ml KORNEL
Kubek termiczny 500 ml KORNEL
Dostępne kolory
61,43 PLN netto
Kalkulator
Kubek termiczny ze stali nierdzewnej z ceramicznym wnętrzem, dzięki któremu zapachy i smak po napojach nie pozostają w kubku. Dobrze nada się do kawy i herbaty. Pojemność 500 ml. Kubek nie będzie w 100% szczelny, jeśli płyn będzie miał zbyt wysoką temperaturę lub jeśli zostanie odwrócony do góry dnem.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8431803 (czarny) | 889 szt. | 6 607 szt. |
0 szt. |
| 8431806 (biały) | 633 szt. | 1 995 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
4 x 4 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
L4 (grawer laserowy 360) Maks. ilość kolorów: 1 |
18 x 8 cm Grawer dookoła |
poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Prawy bok
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Lewy bok
4 cm
4 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L4 (grawer laserowy 360)
Grawer dookoła
18 cm
8 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | ceramika, plastik, silikon, stal nierdzewna |
| Pojemność | 500 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,8 x 16,8 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,33 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 9617000000 |
| EAN | 4064571040236 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 25 szt. |
| Duże opakowanie | 50 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 750 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 49,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 49,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 37,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 16,000 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 87 |
| Paleta (wysokość) cm | 160 |
Kubek termiczny o pojemności 500 ml to elegancka i funkcjonalna opcja dla osób, które pragną cieszyć się ulubionymi napojami przez długi czas. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej z ceramicznym wnętrzem, doskonale przechowuje temperaturę napoju – gorące napoje pozostaną ciepłe przez 2 godziny, a zimne przez 3 godziny. Ceramiczne wnętrze kubka gwarantuje, że zapachy i smaki po wcześniejszych napojach nie pozostaną, dzięki czemu idealnie nadaje się do napojów takich jak kawa czy herbata.Dzięki technologii izolacji próżniowej, kubek nie tylko utrzymuje temperaturę napojów, ale również zapewnia wygodę użytkowania, nie nagrzewając się z zewnątrz.
Jego szczelne zamknięcie minimalizuje ryzyko rozlania, chociaż warto pamiętać, że przy zbyt wysokiej temperaturze napoju lub gdy kubek zostanie odwrócony do góry dnem, nie jest w 100% szczelny.Kubek jest idealnym wyborem do biura, podróży czy codziennego użytku, łącząc nowoczesny design z funkcjonalnością. Dzięki pojemności 500 ml z łatwością zmieści się w torbie, plecaku czy uchwycie samochodowym, zapewniając komfort picia w każdej sytuacji. Jego minimalistyczny wygląd oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest to doskonały wybór zarówno do pracy, jak i na prezent.Zainwestuj w kubek, który zadba o Twój komfort picia i pomoże Ci cieszyć się ulubionymi napojami w najlepszej jakości przez cały dzień.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 2) certificate2.pdf |
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film