- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Kubek ceramiczny 300 ml PIETRO
Kubek ceramiczny 300 ml PIETRO
Dostępne kolory
21,00 PLN netto
Kalkulator
Wysokiej jakości ceramiczny kubek o pojemności 300 ml. Do kubka pasuje opakowanie 87888v (zamawiane oddzielnie).
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8870403 (czarny) | 2 113 szt. | 3 038 szt. |
3 000 szt. 2026-09-15 |
| 8870404 (niebieski) | 44 szt. | 1 182 szt. |
5 000 szt. 2026-09-15 |
| 8870405 (czerwony) | 823 szt. | 4 544 szt. |
3 000 szt. 2026-09-15 |
| 8870408 (żółty) | 1 226 szt. | 1 796 szt. |
0 szt. |
| 8870429 (jasnozielony) | 31 szt. | 3 770 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
5 x 4 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
C1(A) kalkomania
Prawy bok
5 cm
4 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
C1(A) kalkomania
Lewy bok
5 cm
4 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (05) czerwony |
| Materiał | ceramika |
| Pojemność | 300 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 9 x 8,5 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,358 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 6911100090 |
| EAN | 4064571022096 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 12 szt. |
| Duże opakowanie | 48 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1440 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 40,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 27,50 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 27,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 42,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 28,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 41,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 17,200 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 4,150 |
Poznaj kubek ceramiczny, który uprzyjemni codzienne chwile przy kawie lub herbacie. Wykonany z dobrej jakości ceramiki, łatwo się myje i sprawdza w codziennym użytkowaniu. Jego wysokość to 9 cm, a średnica kubka to 8,5 cm, co daje w sumie 300 ml.
Pojemność ta spokojnie wystarczy więc na solidną dawkę kawy, czy herbaty dla każdego miłośnika ciepłych napoi. Dodatkowo, dzięki możliwości wykonania nadruku, możesz spersonalizować kubek według swoich preferencji, nadając mu wyjątkowy charakter.
Kubek sprawdzi się więc zarówno na prezent dla pracowników, jak i gadżet reklamowy, promujący markę. Chwyć za kubek ceramiczny i ciesz się relaksem przy porannej kawie lub herbacie!
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 2 281 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 48 szt. | 2 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 17 449 szt. | 53 784 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 138 szt. | 38 949 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 863 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 595 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 034 szt. | 52 671 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 916 szt. | 12 345 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 16 027 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 538 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 533 szt. | 18 788 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 458 szt. | 1 693 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 226 szt. | 1 796 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 096 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 067 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 51,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 754 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 834 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 020 szt. | 735 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 975 szt. | 4 041 szt. | 5 010 szt. |