- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Kubek ceramiczny 350 ml RAYMOND
Kubek ceramiczny 350 ml RAYMOND
Dostępne kolory
19,99 PLN netto
Kalkulator
Ceramiczny kubek o pojemności 350 ml, stylizowany na retro garnuszek do picia.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8084303 (czarny) | 1 680 szt. | 9 799 szt. |
0 szt. |
| 8084304 (niebieski) | 1 336 szt. | 4 063 szt. |
0 szt. |
| 8084305 (czerwony) | 328 szt. | 7 258 szt. |
0 szt. |
| 8084306 (biały) | 1 775 szt. | 6 744 szt. |
20 000 szt. 2026-09-15 |
| 8084307 (szary) | 36 szt. | 12 780 szt. |
0 szt. |
| 8084309 (zielony) | 458 szt. | 2 954 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
C1(A) kalkomania (A) Maks. ilość kolorów: 7 |
5 x 5 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
|
C1(D) kalkomania (D) Maks. ilość kolorów: 7 |
20 x 6 cm | czwartek, 21 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 3,5 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
C1(A) kalkomania
Prawy bok
5 cm
5 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
C1(D) kalkomania
Nadruk dookoła
20 cm
6 cm
max.: 7
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Zalecane mycie ręczne
Druk na obłych powierzchniach
Intensywne kolory
Termin znakowania: czwartek, 21 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (04) niebieski |
| Materiał | porcelana |
| Pojemność | 350 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,9 x 8,2 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,352 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 6912002310 |
| EAN | 4064571020412 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 48 szt. |
| Duże opakowanie | 48 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 960 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm | 10 |
| Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm | 10 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 48,50 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 33,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 40,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 16,900 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Paleta (długość) cm | 120 |
| Paleta (szerość) cm | 80 |
| Paleta (wysokość) cm | 180 |
Kubek ceramiczny o pojemności 350 ml, inspirowany retro stylem, idealnie nawiązujący do klasycznych garnuszków. Jego wyjątkowy design nadaje każdemu napojowi niepowtarzalny charakter, sprawiając, że picie staje się prawdziwą przyjemnością.Bezpieczny do kontaktu z żywnością, spełnia normy FOOD-SAFE, co czyni go odpowiednim do codziennego użytku.
Idealny do biura, kuchni, a także jako elegancki prezent dla miłośników tradycyjnego stylu. Dzięki solidnej ceramice jest trwały i łatwy w pielęgnacji, stanowiąc niezawodny towarzysz na każdą porę dnia.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 2 281 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 48 szt. | 2 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 17 449 szt. | 53 784 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 138 szt. | 38 949 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 863 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 595 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 034 szt. | 52 671 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 916 szt. | 12 345 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 16 027 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 538 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 533 szt. | 18 788 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 458 szt. | 1 693 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 226 szt. | 1 796 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 096 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 067 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 51,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 754 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 834 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 020 szt. | 735 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 975 szt. | 4 041 szt. | 5 010 szt. |