- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki i butelki termiczne
- Kubek termiczny 400 ml DEBRA
Kubek termiczny 400 ml DEBRA
Dostępne kolory
49,00 PLN netto
Kalkulator
Kubek termiczny, wykonany na zewnątrz i w środku ze stali nierdzewnej. Ustnik kubka otwierany i zamykany za pomocą przycisku. Pojemność 400 ml.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 6879903 (czarny) | 406 szt. | 433 szt. |
3 000 szt. 2026-09-15 |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
L3 (grawer laserowy) Maks. ilość kolorów: 1 |
5 x 5 cm | poniedziałek, 18 maja 2026 |
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3,5 x 5 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
L3 (grawer laserowy)
Prawy bok
5 cm
5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
L3 (grawer laserowy)
Lewy bok
5 cm
5 cm
max.: 1
Inne informacje:
Kolor znakowania zależny jest od koloru podłoża
Precyzyjne znakowanie
Wysoka trwałość
Możliwa personalizacja
Niski koszt przygotowalni
Termin znakowania: poniedziałek, 18 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (03) czarny |
| Materiał | metal |
| Pojemność | 400 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8 x 20 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,363 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 7323930090 |
| EAN | 4064571018884 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | kartonowe pudełko |
| Małe opakowanie | 24 szt. |
| Duże opakowanie | 24 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 768 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 0,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 0,00 |
| Opakowanie jednostkowe (szerokość) cm | 8.5 |
| Opakowanie jednostkowe (wysokość) cm | 8.5 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 54,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 37,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 23,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 8,700 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 0,000 |
| Waga opakowania jednostkowego kg | 0.056 |
Kubek termiczny, wykonany zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz ze stali nierdzewnej, to bestseller w swojej kategorii produktowej. Ceniony za dobry stosunek jakości do ceny oraz estetyczny wygląd. Dzięki trwałemu materiałowi kubek jest odporny na uszkodzenia i korozję, co zapewnia jego długie użytkowanie.
Kubek posiada praktyczny ustnik, który można otwierać i zamykać za pomocą przycisku, jest on również wygodny w obsłudze jedną ręką. To idealna opcja podczas podróży lub w biurze. Mimo że kubek nie posiada ścianek próżniowych, dzięki szczelnemu zamknięciu utrzymuje temperaturę napojów na nieco dłużej.
Jego funkcjonalny i elegancki design sprawia, że jest to idealny wybór dla osób ceniących estetykę i praktyczność. Kubek ten jest świetnym rozwiązaniem zarówno na co dzień, jak i na niedrogi prezent.Cechy produktu:Pojemność to 400 ml.Utrzymuje ciepło do 6h, a zimno do 12h (liczone w temperaturze pokojowej).Wygodne otwieranie na przycisk.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 252 szt. | 10 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,10 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 999 szt. | 6 870 szt. | 0 szt. |
Nowość
Recycled
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 917 szt. | 4 308 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 634 szt. | 2 528 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 504 szt. | 2 484 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 46,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 040 szt. | 3 630 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 48,25 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 900 szt. | 921 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 42,98 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 898 szt. | 3 516 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 65,83 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 447 szt. | 1 511 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 70,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 420 szt. | 2 052 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 305 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 39,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 55 szt. | 3 621 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 184,47 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 18 szt. | 1 616 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 993 szt. | 49 szt. | 5 000 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 38,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 5 szt. | 4 459 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 402 szt. | 7 230 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 036 szt. | 447 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 892 szt. | 5 376 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 816 szt. | 699 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 118,56 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 727 szt. | 3 736 szt. | 0 szt. |
Film