- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Kubki
- Kubek ceramiczny do sublimacji zmieniający kolor 300 ml JACOPO
Kubek ceramiczny do sublimacji zmieniający kolor 300 ml JACOPO
Dostępne kolory
24,52 PLN netto
Kalkulator
Efektowny kubek ceramiczny do sublimacji - kiedy jest zimny, nie widać nadruku, ale po wypełnieniu go ciepłym napojem reklama staje się widoczna. Zalecane mycie ręczne.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| 8343803 (czarny) | 1 146 szt. | 6 207 szt. |
0 szt. |
| 8343805 (czerwony) | 198 szt. | 0 szt. |
0 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
SU2 (sublimacja) Maks. ilość kolorów: Full color |
19 x 8 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
SU2 (sublimacja)
Nadruk dookoła
19 cm
8 cm
max.: FC
Inne informacje:
Full kolor
Paleta kolorów CMYK
Nadruk tylko na białych podłożach
Zalecane mycie ręczne
Wyraziste i nasycone kolory
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | M-Collection |
| Kolor | (05) czerwony |
| Materiał | ceramika |
| Pojemność | 300 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 8,2 x 9,6 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,35 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 6912002910 |
| EAN | 4064571021655 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | woreczek foliowy |
| Małe opakowanie | 12 szt. |
| Duże opakowanie | 36 szt. |
| Ilość sztuk na palecie szt. | 1728 |
| Małe opakowanie zbiorcze (długość) cm | 39,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 26,00 |
| Małe opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 26,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 40,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 28,00 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 31,00 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 12,600 |
| Waga małego opakowania zbiorczego kg | 4,100 |
| Waga opakowania jednostkowego kg | 0.001 |
| Paleta (długość) cm | 80 |
| Paleta (szerość) cm | 120 |
| Paleta (wysokość) cm | 201 |
Kubek ceramiczny do sublimacji o pojemności 300 ml to wyjątkowy produkt, który zaskakuje swoim efektem zmieniającym kolor. Kiedy kubek jest zimny, jego powierzchnia pozostaje jednolita, ale po napełnieniu go ciepłym napojem, na kubku pojawia się ukryty nadruk, co czyni go doskonałym wyborem do personalizowanych prezentów, promocji czy kreatywnych projektów.Wykonany z bezpiecznej dla żywności ceramiki (FOOD-SAFE), kubek jest zalecany do mycia ręcznego, co zapewnia długotrwałą trwałość i ochronę nadruku. Dzięki temu, każdy napój, który przygotujesz, stanie się wyjątkowym doświadczeniem.
| Nazwa | Pobierz |
|---|---|
| 1) certificate1.pdf | |
| 3) Declaration_of_conformity.pdf |
Wysyłka ceramiki, porcelany i szkła wiąże się z dodatkowym zabezpieczeniem towarów oraz zwiększonymi kosztami transportu.
Cennik wysyłki:
-
0-100 sztuk - paczka 25 zł/netto
-
od 101 sztuk - paleta 120 zł/netto
UWAGA: Darmowa wysyłka dla zamówień o wartości od 1000 zł/netto.
Podobne produkty
Cena katalogowa 23,38 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 312 szt. | 2 281 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 48 szt. | 2 896 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 17 449 szt. | 53 784 szt. | 0 szt. |
Bestseller
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 138 szt. | 38 949 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 4 009 szt. | 3 863 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 3 598 szt. | 3 595 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 0 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Wyprzedane
Cena katalogowa 9,14 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 034 szt. | 52 671 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 7,82 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 916 szt. | 12 345 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 547 szt. | 16 027 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,97 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 538 szt. | 2 587 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 16,61 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 533 szt. | 18 788 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 43,85 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 458 szt. | 1 693 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 21,00 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 226 szt. | 1 796 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 096 szt. | 3 769 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 57,04 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 067 szt. | 1 902 szt. | 0 szt. |
Film
Cena katalogowa 51,76 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 043 szt. | 754 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 19,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 032 szt. | 834 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 9,58 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 020 szt. | 735 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 15,73 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 975 szt. | 4 041 szt. | 5 010 szt. |