- Strona główna
- Jedzenie i picie
- Butelki i bidony
- Butelka z tritanu 800 ml KIBO Schwarzwolf
Butelka z tritanu 800 ml KIBO Schwarzwolf
Dostępne kolory
Sportowa butelka Schwarzwolf wykonana z Tritanu o gumowej powierzchni. Nie zawiera BPA. Odpowiednia do zimnych i ciepłych napojów od 10ºC do 90ºC. Na dolnej części butelki znajduje się silikonowy pasek z logo Schwarzwolf. Pakowana w pudełko Schwarzwolf.
Dostępność
| Kolor | 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|---|
| F4900200AJ307 (szary) | 0 szt. | 2 616 szt. |
0 szt. |
| F4900201AJ366 (przeźroczysty) | 2 szt. | 2 386 szt. |
2 000 szt. |
| Grupa znakowania | Rozmiar znakowania | Termin znakowania |
|---|---|---|
|
T4 (tampodruk) Maks. ilość kolorów: 4 |
3 x 3 cm | wtorek, 19 maja 2026 |
T4 (tampodruk)
Tył
3 cm
3 cm
max.: 4
Inne informacje:
Paleta kolorów Pantone
Szybka realizacja zamówień wielkonakładowych
Termin znakowania: wtorek, 19 maja 2026
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Marka | Schwarzwolf |
| Kolor | (66) przeźroczysty |
| Materiał | tritan |
| Pojemność | 800 ml |
| Rozmiar produktu | ⌀ 7,3 cm × 27 cm |
| Minimalna ilość | - |
| Waga | 0,15 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Numer celny | 39233010 |
| EAN | 8595611011375 |
| Opakowanie | |
|---|---|
| Opakowanie | opakowanie Schwarzwolf |
| Małe opakowanie | 1 szt. |
| Duże opakowanie | 60 szt. |
| Duże opakowanie zbiorcze (długość) cm | 57 |
| Duże opakowanie zbiorcze (szerokość) cm | 13 |
| Duże opakowanie zbiorcze (wysokość) cm | 41 |
| Waga dużego opakowania zbiorczego kg | 53 |
Przedstawiamy elegancką i praktyczną butelkę KIBO od Schwarzwolf, idealną dla osób ceniących zdrowy styl życia i wysoką jakość. Ta sportowa butelka wykonana jest z trwałego tworzywa tritanowego. Dodatkowym atutem butelki KIBO jest gładka i miękka gumowana powierzchnia, co sprawia, że jest niezwykle przyjemna w dotyku.
Czarna pokrywka dodaje jej elegancji, a pętelka do zawieszenia ułatwia przenoszenie, co czyni ją doskonałym wyborem dla aktywnych osób. Butelka KIBO wspiera zdrowy styl życia, ponieważ jest wolna od BPA, co gwarantuje bezpieczne przechowywanie napojów. Jest przystosowana zarówno do zimnych, jak i ciepłych napojów, wytrzymując temperatury od -10°C do 80°C.
W dolnej części butelki znajduje się silikonowy pasek z logo Schwarzwolf, podkreślający jej markowy charakter. Zapakowana w eleganckie pudełko upominkowe, butelka KIBO jest idealnym prezentem okolicznościowym lub dobrej jakości gadżetem reklamowym dla wymagających klientów i klientów VIP. Z pojemnością 800 ml, zapewnia odpowiednią ilość napoju w ciągu dnia bez konieczności ciągłego jej uzupełniania.
Podobne produkty
Cena katalogowa 30,67 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 001 szt. | 3 928 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 75 szt. | 3 691 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 28,91 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 31 szt. | 4 899 szt. | 0 szt. |
Nowość
| 24 godziny | 4-5 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 szt. | 2 067 szt. | 0 szt. |
Nowość
Cena katalogowa 11,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 562 szt. | 3 864 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 35,79 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 230 szt. | 11 038 szt. | 20 000 szt. |
Film
360°
Cena katalogowa 9,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 795 szt. | 1 389 szt. | 5 000 szt. |
Cena katalogowa 21,88 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 470 szt. | 6 902 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 8,69 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 2 321 szt. | 6 472 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 906 szt. | 2 826 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 35,07 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 1 827 szt. | 3 274 szt. | 0 szt. |
Recycled
Cena katalogowa 12,22 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 892 szt. | 3 208 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 52,64 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 880 szt. | 248 szt. | 1 500 szt. |
Ekologiczne
Cena katalogowa 25,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 875 szt. | 2 275 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 25,40 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 868 szt. | 8 242 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 13,09 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 783 szt. | 7 476 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 10,99 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 776 szt. | 0 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 14,59 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 765 szt. | 970 szt. | 0 szt. |
Ekologiczne
Film
Cena katalogowa 18,37 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 708 szt. | 965 szt. | 0 szt. |
Cena katalogowa 17,49 PLN
| 24 godziny | 2-3 dni | Najbliższa dostawa |
|---|---|---|
| 644 szt. | 2 887 szt. | 0 szt. |
360°